| titi_1218 a întrebat:

Va-ti simtit vriodata singuri? uitati de lume? adica singuri in dragoste...sa simti nevoia sa-ti spuna cineva in fiecare zi lucruri frumoase sa se ghindeasca la tine?

Răspuns Câştigător
| emilia21 a răspuns:

Da m-am simtit singura in momentul cand nu am avut pe nimeni langa mine, care sa ma asculte, sa ma inteleaga si sa ma iubeasca asa cum sunt, cu tot cu defecte, dar acum dupa ce am intalnit fericirea nu ma mai simt singura, pot spune ca mi-am gasit perechea, si anul viitor o sa formam o familie. fiecare om isi are perechea in lumea asta, tot ce trebuie sa faci, este sa astepti, si intr-o zi cand nici nu sti, apare cel potrivit pentru tine. eu asa am patit-o!

15 răspunsuri:
| bluesky a răspuns:

Daaa

| Artemiss a răspuns:

In fiecare zi ma simt asa, dar am inceput sa ma obisnuiesc. Uneori simt ca o iau razna, si as da orice sa il am pe cel la care tin langa mine, sa ma asculte, sa il privesc in ochi, sa ii aud vocea,
Uitata de lume parca am fost mereu. Uneori, in mod ironic spun ca sunt invizibila.Fiecare cu norocul luibig grin.

| daii a răspuns:

Da.Si ori mi se pare mie. ori din ce in ce mai des se inatmpla asta.

by daiiwinking

| theodoraafi a răspuns:

M-am simtit asa tipm de 2 ani. plangeam in fiecare zi ma spuneam ca pe mine nu ma iubeste.
doamne ajuta ca mi-am gasit in sfarsiut jumatatea. si dupa 2 ani traiti in chin sunt in sfarsiut fericita

| julieta a răspuns:

Da. mai ales cand pleaca iubi de la mine.si stau fara el cate o saptamana.am o stare foarte prosta cand nu e cu mine, iar cand vine la mine sunt ca un copil mic caruia ii daruiesti un cadou happy. Ce poate face iubirea din om ufff!

| thehope a răspuns:

In fiecare zi de cand m-am despartit de prietenul meu, si e foarte chinuitor si dureros sentimentul asta...plang adesea, ma consum, insa nu pot scapa de semnzatia pe care o am cand ma simt asa. E foarte greu...

| Paris a răspuns:

Normal, toata lumea are momente de singuratate, eu le am destul de des, iar cand se intampla imi iau un maimutoi si incep sa vorbesc cu el sau eventual sa plang. happy

| JoJo a răspuns:

Eu de obicei sunt fericita... dar ma apuca cateodata o stare de melancolie etc, cand nu ma poate scoate nimeni din asta...parca simt ca se strang toate si nu mai pot tine in mine (ma apuca asa cate o zi la cateva lunihee hee )

| yoooo1990 a răspuns:

Da si nu mai o data, mai tot timpul! Dar nu stiu nici eu de ce?crying

| Macho a răspuns:

Absolut, nu cred ca exista cineva care nu a trecut prin aceste momente.

Sunt momente dificile, care iti dau o stare de depresie dar trebuie sa ai incredere ca curand va veni fericirea si pe strada ta.

| cryss_1828 a răspuns:

Da.am multe momente cand ma simt singura.ca si in momentul de fata...incat uneori chiar mi-a venit in cap sa dispar de pe lumea asta sad.

| PoUfOuLeTe a răspuns:

DA, au existat momente si cred ca o sa mai existe.Imi doresc uneori pe cineva langa mine care sa fie langa mine, sa ma"ridice atunci cand cand" insa am gasit persoana care mi-ar putea fi alaturi dar eu irosesc sansa asta pentru. un alt baiat cu care nu stiu ce va iesi...Cred ca oricine a avut momente in care s-a simtit singur

| motanelul a răspuns:

Dap ma mai apoca cateodata si pe mine melancolia, mai ales ca acum sunt singur...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. ultima oara azi m-am simtit singura

| roxanikaa15 a răspuns:

Da...si e trist. dar trebuie sa gasesti ceva sa uiti de suparare