| AllForOne a întrebat:

V-ati simtit vreodata singuri si uitati de toti?

12 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Nu

| inger02 a răspuns:

Da. dar am incercat sa imi revin din aceea stiuatie, am incercat sa nu mai gandesc negativ sa vad lucrurile altfel. sa nu imi mai pese de persoanele care pe mine ma uita si nu le intereseaza persoana mea. de multe ori cand am aceea stare incerc sa ies putin din casa sa ma plimb ca sa imi pun gandurile in ordine.

| MarianWLF a răspuns:

Da parca ma ingite pamantul si vad ca nu sunt singurul.

| Lexiiii a răspuns:

Da!happy Toata lumea are momente cand se simte asa. Mai multe sau mai putine, sunt! Dar in scurt timp apare soarele si pe strada ta. Mereu e asa. Asa capul sus!

| Elvina a răspuns:

In ultimul an cam da, dar de la o vreme a inceput sa rasara Soarele si la mine.

| BellaKiოNana a răspuns:

Desigur,cred ca fiecare se simte macar cite odata asasad

| anonima1995 a răspuns:

Da. Timp de 4 luni am fost intr-o stare groaznica. Aproape facusem o depresie. Cu parintii ma certam zilnic, prietenii nu ma mai sunau sa iesim in oras, fratele meu nu ma mai baga in seama si sufeream si din dragoste. Ma simteam de parca ar fi cazut cerul peste mine. Nu vroiam sa vad pe nimeni, sa aud pe nimeni, iar daca cineva isi dadea seama ca nu sunt in apele mele si ma intreba ce am ma enervam. Nu aveam chef de nimic. Nu ieseam nicaieri. Ma concentrasem doar pe scoala. Dar am gasit puterea sa trec peste pentru ca sunt constienta ca sunt o luptatoare.

| AllForOne explică (pentru anonima1995):

Si eu sunt in aceeasi situatie ca tine dar nu stiu cum sa trec peste. Tu cum ai reusit

| anonima1995 a răspuns (pentru AllForOne):

M-am incapatanat sa nu ma dau batuta si sa lupt sa trec peste. Am inceput sa ies mai des, mi-am facut cativa prieteni noi, m-am distrat cat de mult am putut, iar apoi am cunoscut pe cineva care m-a ajutat sa trec peste toate problemele mele.

| Koalass a răspuns:

Dap

| DennyD13 a răspuns:

Da,in fiecare zi sad

| pentrutine96 a răspuns:

Da de cate orisad