| Funditssa a întrebat:

Vaaa roog rasundetiii! Funditsssaaa! Care telefon e mai misto dintre lg c300 town si lg c320 lady?
Nu stiu pe care sa mi. l iau thinking! Si la un abonament la cosmote XS[2 ani ] cat as avea reducere la ele? :*
Funditssa :* [ scuze pentru categoriee :* ]

2 răspunsuri:
| ccriss a răspuns:

Town love struck

| kiss21 a răspuns:

Eu zic.LG c300 town. poate si findca il am..si e super.mie celalalt..adik LG c320 lady.mi se pare mai uratzel.pus ca nici nu cred ca sunt exemplare in magazine. poate tu ai vzt..eu nu..pe LG c300 town.il poti lua din domo..la 400 de lei..eu asa l.am luat. funda?