| lavinia_7948 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa simtiti ceva de genul "atractie sexuala" foarte puternica pentru o persoana?

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Nu. Dar exista, mai ales cand femeia e la perioada fertila. Din aceasta cauza, au aparut relatiile "de o noapte". si multi copii din flori. Fiintele superioare, isi stapanesc totusi instinctele.

7 răspunsuri:
| morena a răspuns:

Fi sigura ca fiecare ajunge in situatia asta odata macar, e ceva firesc!

| membrugirl2010 a răspuns:

Atractie sexuala, nu.

| rares_3029 a răspuns:

Da, este ceva normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar nu e binne sa te lasi dusa de val...mai bine te abtii... o fata desteapta intotdeauna se gandeste tot timpul la consecinte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda mi s-a intamplat si mie da e ceva firesc dar u fa cum crezi ca e mai bine pentru tinewinkingwinking

| TheGirl_4876 a răspuns:

Nulaughing daca tie ti s`a intamplat sa simti. atuncia fa ce crezi tu ca e bine pentru tinewinkinghee hee

| EXtreM a răspuns:

Da exista... daca iubestipersoana mereu vreai sa o deskoperi, si asta e destul de bine...mai rau de cei care nu au atraktie tongue