| adelinuta a întrebat:

Vi sa intimplat vreodata sa va doriti MOARTEA?

Răspuns Câştigător
| yuli10 a răspuns:

Da, dar nu cred ca as putea sa trec la fapte vreodata laughing

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu mi-am dorit moarte. Dar m-am gandit cum o sa fie.Si sincer nu mi se pare asa de groaznic cum zic toti. E ceva normal pana la urma.Atat timp cat e vorba de moarte, nu de sinucidereraised eyebrows
Aici se schimba povesteadevil

daniela
| daniela a răspuns:

Ca un prim impuls da dar niciodata in mod serios. Viata e prea frumoasa ca sa nu o traiesti la maxim mai ales ca nu stii ce urkmeaza dupa

| devilll a răspuns:

Mi-0 doresc in fiecare iar cand ma trezesc caut un motiv sa mai traiesc aprind pc pun melodia de la evanescence-tournique si ma resemnez in ea.
Dar totusi ai patit ceva de te face sa te gandesti?

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Da, dar nu as putea sa o fac niciodata.Imi este mult prea frica sa ma gandecs doar la faptul ca ajung in pamanthee heebye

| daniDeeDee a răspuns:

Dap...cand ma simteam singur! happy

dar asa... iubesc viata big grin e frumoasa...sometimes happy

| Atotstiutorul a răspuns:

Sa NU te omori, decat numai daca ai peste 60 de ani, dar eu cred ca esti minora, treaba sta asa: sa nu te omori ca din cauza ta ca te omori tu atunci cand o sa fiu batran nu o sa aiba cine sa imi dea pensie, asa ca nu o fa decat atunci cand ai 65 de ani big grin

| andrada94 a răspuns:

Da o data cand am luath nota mica la teza la mate dar km spune si "yuli10" niciodata nu as putea sa trec la faptelaughing

| b3crazy a răspuns:

De fapt, da. Iubeam un baiat si l-am vazut pe holul scolii cu "una" de mana. am mers la baie si caloriferu de acolo are un (ceva) ascutit si am incercat sa-mi tai venele. eh, a venit salvarea, bla bla si cand baiatul ala a aflat ca pentru el vruiam sa ma sinucid mi-a zis ca de fapt era sora lui, care era in vizita la noi la scoala, si ca si el ma place... happy end! de atunci pretuiesc viata si credeti-ma nu stiti ce aiurea e sa simti ca ti se duce tot sangele din tine... deci da, mi s-a intamplat dar acum imi traiesc viata la max! \m/

| coco_6679 a răspuns:

Viata e prea frumoasa si merita traita! Daca in momentul de fata iti doresti moartea peste ceva timp o sa fi fericita si o sa te gandesti ce ganduri neghioabe ai avut acumtongue