| EaEaEa a întrebat:

Vi se pare ceva anormal faptul ca am venit cu prietenul meu acasa si ne-am pipait putin. l-am lasat sa-mi atinga sanii etchee hee. dar DOAR ATAT. Mi-a spus ca nu vrea sa faca dragoste cu mine pentru ca sunt prea mica si este dispus sa ma astepte pana voi fi pregatita (eu am 15 si el 19). eu cred ca ma respecta daca procedeaza asa si nu profita cu nimic de mine; dar consider ca gesturile pe care le-am facut noi. sunt normale intr-o relatie. daca nu se ajunge la altceva. voi ce credeti? funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Funditssa a răspuns:

E absolut normal love struck, mai ales la varsta ta!
Si felicitarii ca ai un prieten deosebit care te respecta, mai rar baietii din astia in ziua de aziii love struck, ai grija sa il pastrezii langa tine si sa va iubiti mult mult mult :X!
Funditssa puppy dog eyes?!?!?!?

11 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

E ok

| consiliera a răspuns:

Da normal.Baiat destept.Mai rar asa ceva.

| Lummy a răspuns:

Buna! cred ca sunt lucruri normale care ajuta ca legatura dintre voi sa fie mult mai stransa. daca te respecta e si mai bine.

| summer12 a răspuns:

Asa zic toti, ca te respecta, ca te asteapta, doar ca sa iti faca o impresie buna si sa cedezi cat mai repede big grin nu o zic din proprie experienta din fericire.

| swettylove a răspuns:

E normal ce ati facut, stai linistita happy
Si te respecta foarte mult daca cu adevarat va astepta pana vei fi tu pregatita, esti norocoasa cu asa baiat happy

| gaby37 a răspuns:

E normal ma mir ca na sarit pe tine sa te ****

| Vladuthz a răspuns:

Este perfect normal ceea ce ati facut, iar faptul ca el a zis ca o sa astepte pana cand tu esti pregatita inseamna ca chiar tine sau se gandeste le binele tau

| tpu2011_1353 a răspuns:

Hm.rar gasesti asemenea baieti.Parerea mea e ca e ceva normal, sigur exista si alte pareri care privesc aceste lucruri normale.Atat timp cat te respecta si nu te obliga sa faci ce nu vrei e ok.Insa ai grija sa nu fie doar o capcana, sa iti spuna lucrurile astea doar ca sa ai incredere in el, apoi sa te ia valul si sa se intample altceva.Mult noroc.

| GigiSecuristu a răspuns:

Trebuie sa duci relatia la un nivel spuperior urgent! Nu il lasa pe om neterminat daca ma intelegi ce iti spun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,draga mea, sunt absolut normale. Pipaiala placuta in continuarewinking

| Loreee_9776 a răspuns:

Este un gest foarte frumix din partea lui...nu toti baietii sunt atat de rabdatori...