| Evelyne13 a întrebat:

Vi se pare corect ca cineva sa te judece pentru ca ai pircing in buricbig grin ca o fata ceva genul cvr^a desi inainte te considera o fata cuminte sa spun asa? (dau funda stati linistiti:*)

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Nu trebuiesti judecata sau sa fii facuta asa pentru ca ai pircing! eu intra devar nu sunt adepta chestiilor de genul asta, dar nu pot sa spun ca mi displac... poate ca pe mine nu ma avantajeaza...nu stiu ca nici nu am incercat vreodata sa-mi pun! dar la altcineva admir cand vad!
eu nu as fii de acord sa te duci cu el la scoala,pentru ca chiar nu da bine, dar pe strada daca asta e placerea ta doamne fereste!
si i a mai lasa u lumea k asa s a ajuns si daca faci un lucru bun, tot urat esti considerata!
bafta!

9 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Nu trebuie sa fi judecata de ce iti place tie, doar de ce faci. Judecata ma refer la opiniile celorlarli, pentru ca toti suntem egali si nimeni nu ne poate judeca.winking Daca ai piercing poate ei cred ca iti place ceva, poate acel cercelus simbolizeaza ceva in mintea unei persoane si ajunge sa spuna nu stiu ce.depinde de perspective.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Nu te judec dar in general curvele isi fac in zona intima si in buric tatuaje si pirce-uri.

| Evelyne13 explică (pentru DirectDinBerceni92):

Sincer si tu esti unul de genul acela...mama ii curva daca are piercing? (serios vb).

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Evelyne13):

Eu ziceam de"in general" nu ca toate sunt asa.Totusi nu vad rostul la un pierce.Mai bine te lasi de asta si cauta-ti altceva de facut.Nu vad nimic atractiv la un pierce in buric, dar sincer primul lucru pe care il gandesc cand vad o fata cu pierce este ca este pitzi si curva.Dar asta e ca prima impresie, toti baietii asa gandesc crede-ma.Dar nu o lua in nume de rau.Esti libera sa faci ce vrei ca e viata ta dar nu vad rostul la acel pierce, invata ceva bun de la mama ta nu ce nu trebuie happy.

| Evelyne13 explică (pentru DirectDinBerceni92):

Daca u asa crezi...treaba ta.eu nu mi-am bagat piercing ca sa ma placa mai mult baietii stai linistit in plus nu ma prea intereseaza ce zice lumea despre mine asa ca... voiam doar sa vad ce raspunsuri primesc phbbbbt

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Evelyne13):

Atunci e foarte bine si apreciez acest gest,si nici sa nu-ti bagi,e de prost gust. Daca neaparat vrei pierce fa-ti in limba,macar acolo e placut vizibil la fete, sau buza, depinde de care.Succes

| Evelyne13 explică:

laughing doamne ferestee! nebun mai esti omulee asa raspunsuri dailaughing

| mirela26 a răspuns:

Eu am pircing, si nimeni nu gindeste asa, totul depinde de atitudinea ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din nefericire lumea e plina de oameni ce isi petrec viata uitandu-se in curtea vecinului, care este oricum mai frumoasa ca a lor. Oamenii inculti de obicei arunca aiurea cu anumite cuvinte si numesc c**va pana si pe cea mai sfanta fiinta daca nu le convine fata lor.
Legat de intrebarea ta. E super un pierce in buric mai ales daca ai un abdomen frumos. Nu te lua dupa gura lumii. Important e sa iti placa tie.
O zi buna!