| croissant a întrebat:

Vi se pare normal atunci cand se presupune ca esti intr-o relatie ca persoana respectiva sa mai stea pe site-urile de dating gen badoo tinder? Voi cum ati reactiona? Mentionez ca suntem impreuna aproape 1 luna si simt ca nu pot trece de asta

Răspuns Câştigător
| AncaMariaq27272 a răspuns:

Odată ce ești cu cineva între o relație, trebuie sa renunti la site urile astea gen badoo, twoo, tinde, snapchat și care mai sunt. Astea nu aduc siguranță persoanei de lângă și nici a relației. Acolo poți sta numai când ești singur.

3 răspunsuri:
| DonEduardo a răspuns:

I-as cere socoteala partenerei. Si daca nu vrea sa se lase, m-as desparti de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Se poate doar in situatia in care tu nu esti ceea ce cauta el, sau nu este indragostit de tine si atunci continua sa caute.