| ovidasmihai a întrebat:

Credeți în site-urile de dating, cum ar fi: tinder, sentimente, publi24 matrimoniale, Facebook Dating Romania, waplog, omgle, badoo, dumble, happn, OkCupid, etc.? Nu cer abonamente degeaba?

Răspuns Câştigător
| mODIN a răspuns:

In ultimii cativa ani foarte putine din fetele cu care am iesit la intalniri au fost cunoscute altundeva decat pe Bumble si Tinder.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu stiu despre fiecare in parte, dar unele precum 'sentimente' care sunt de multa vreme pe piata, cred ca actual exista doar 'boti' adica softuri care scriu ca si cum ar fi persoane si atat, adica dai bani cum ai zis ca sa ce? este un scam
Publi24>> nu cunosti femei si fete ci prostituate care isi vand serviciile!
Cam asa este si cu altele precum tinder, badoo etc unde numai oameni seriosi nu cunostiwinking
Nu le-am incercat zic din auzite, dar crede-ma ca iti zic bine happy

| MarianWLF a răspuns:

Cred in conexiunea fata in fata, ai alt impact cand interactionezi fizic cu o persoana, pe site-urile de dating se minte mult, se pun doar cele mai bune poze, o mascarada.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred, fiindca online dai peste handicapti ori peste ciudati, fiindca oamenii normali sunt capabili sa-si gaseasca perechea in viata reala.
Nu-ti baga nimeni mana in buzunar sa-ti fure banii, pe ceva la care tu te-ai inscris de buna voie si nesilit de nimeni.

Nu cere nimeni abonament degeaba, ca nu te-a fortat nimeni sa te abonezi, deci vina si prostia este numai a celor care se aboneaza singuri.

| ReddY25 a răspuns:

În nici un caz