| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare normal ca la prima intalnire o fata pe care am cunoscuto pe net si sta in oras cu mine si e in clasa cu o alta fata pe care o cunosc si livede cativa ani sa imi zica la telefon ca si ea ma iubeste si simte pentru mine acelasi lucru da o zis ca vrea sa vina si cu pretena ei mai mica de 11 ani daca ne intalnim ea are 14. Voi ati patit asa? PT baetii e intreabrea.Eu am 13 si ea 14. dar a facut 14 in aprilie si eu fac 14 in septembrie...

3 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Nu, astea sunt nişte copilărisme, e imposibil să îi spui unui/unei/ fete/băiat că îl/o iubeşti după o săptămâna. O iubire nu înseamnă virtualitate, înseamnă realitate, şi nu ai cum să iubeşti pe internet, odată ce nu ai vazut-o niciodată, nu te încrede în cuvintele ei, doar vrea să te impresioneze.

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Ba, vezi-ti de copilarie. Las-o dracu de dragoste ca toate vor bani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, deloc, Cum frate sa vi cu prietena la intalnirea pe care o ai cu un baiat, dar timida mai e tipa