| anonim_4396 a întrebat:

Deci m-am combinat acum 1 saptamana pe internet cu o fata caree din oras cumn si e in clasa cu o fata pe care o cunosc de multi ani si ieri i-am zis la telfon a o iubesc si ce simt pentru ea si si ea o zis ca simte acelasi lucru si i-am propus sa ne intalnim si o zsi ca e de acord da sa vina si o pretena de a ei mai mica da e cea mai buna pretena a ei si are11 ani ea are 14 si eu la fel fac 14 in septembrie VI SE PARE NORMAL SA VREA SA VINA CU PRETENA VOI ATI PATIT ASA CEVA?

3 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Poate îi e frică să vină singură. Aşa i-am făcut şi eu unui băiat ( sunt fată ) e ok.

FantaSZy.

| Marcela a răspuns:

Da se intampla foarte destongue
poate ii este rusine sa vina singura xD

| by3nkwtssa a răspuns:

Si o prietena de-a mea ma lua cu ea cand se ducea sa se intalneasca cu unu in spatele blocului.eu fi frica sa n-o prinda creva si o pune sa minta ''pac pac'' cevahappyfunda te implooooorbatting eyelashes