| SG1995 a întrebat:

Vin și eu cu o curiozitate mai ciudățică, și se adresează doamnelor:

Voi când faceți sex și aveți orgasm multiplu pățit-o același pe care îl pățim noi după două orgasme consecutive?
Adică, dacă eu aș face sex și nu m-aș opri la ejaculare probabil aș simți o durere la nivelul penisului și o nevoie de urinare.
În cazul femeilor, orgasmul multiplu e un fenomen dureros și plăcut simultan?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă te oprești la ejaculare, perturbi procesul și asta necăjește organimul.

| Goete a răspuns:

Durere si nevoie de urinare?
Tu spui "daca" - eu fara Daca te asigur ca nu e asa.
Sau o fi, la unii

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Dureros? Nu. Placut? Da