| AngelSpeed a întrebat:

Vine craciunul si nu stiu ce cadou sa-i iau prietenei mele straight face plz hellp dau fundita

Răspuns Câştigător
| LoVe_6598 a răspuns:

Ai putea sa ii iei un ursulet! Si daca. vreti bonus o noapte de vis happy. Sarut-o. imbratiseaz-o arata-i ca e speciala!
fundita? Plz

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu zic sa ii iei ceva specific Craciunului.

| lyrics a răspuns:

O bijuterie frumoasa
o bratara, sau un lantsisor

| BoBBy a răspuns:

Da chiar trebuie sa ii iei ceva raised eyebrows?

| Mihai543215 a răspuns:

Cauta si tu un lantisor frumos stralucitor si un pandantiv ( o inimioara sau ceva frumos ) acu depide cat vrei sa cheltuiesti, daca iei de argint pai sa dai in jur de 100 depinde... daca iei de aur saru de 2-3 mil chiar m mult.big grin succes

| AngelSpeed explică:

Nu e vorba de bani ca bani am happy dar eu vreau ceva care chiar sa-i placa lanturi, bratari si de astea i-am mai luat big grin

| Aℓida a răspuns:

Daca vrei ceva mai special :un lantishor, o bratsara din argint, sau depinde de cati bani ai la dispozitie
ceva romantic si mai copilaresc -un ursulets de plus, sau un animalut dragut de plus
sau o cina romantica smug
Bafta!

| atanmuk a răspuns:

O perinita in forma de inima personalizata cu poza voastrahappy sau o jucarie de plus cu care ii spun sa doarma cu ea, sa se gandeasca ca esti tu.laughing si am vazut in bila era o cizmulita cu un caine inautru. era misto...bafta :* sper ca ti'am fost de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fa asa dupa parerea altora, ca daca no sa-i placa ce i-ai luat, dar totusi o sa-l accepte sa nu te refuze sau sa nu te supere.incearca sfatul meu, daca vrei, eu sun fata am 25 de ani si pote te voi ajuta in felul urmator, uite mai bine ca sa nu se prinda ca vrei sa-i iei ceva de craciun, o intrbi ce-i place ei mai mult si mai mult sa aiba, iar tu la rindul tau ii spui si tu, si asa i-ti dai ca seama ce i-si doreste fara sa se prinda ca de fapt tu vrei sa-il cumper de sarbatori.suces.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! ai putea sa ii ei prezervative si s-o intrebi ce isi doreste (sigur Sex)