| anonim_4396 a întrebat:

Vine ziua prietenului meu ce surpriza as putea sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| bobik91 a răspuns:

Cred ca cel mai frumos cadou de ziua lui ar fi sa fi alaturi de el, sa ii areti dragostea ta fata de el, sa ii spui cat il iubesti si sa ii areti asta, asta cred ca ar fi cel mai placut cadou pentru el. si daca chiar vrei sa ii cumperi ceva, as zice sa ii cumperi o bratara sau un lant (de argint). Mie imi plac mai mult din otel inoxidabil, nu se zgarie, stralucesc mult mai frumos ca argintul, nu se innegrasc veci dar costa mai mult deci asta e dupa buzunarul fiecaruia. si da nu uita de o partida de amor inflacarat big grin

3 răspunsuri:
| Spinoasa a răspuns:

Lasand la o parte glumele de prost gust alte raspunsuri nu puteti sa dati? Deci eu i locul tau i-as lua un parfum,un ceas,sau ceva facut chiar de mine, de exemplu un album cu poze cu noi, sau te duci la smile photo si faci o perna cu poza voastra. fundita?happy

| dayssy a răspuns:

O gomflobilaa...

| AlQaeda a răspuns:

Un prezervativ spart rolling on the floor