| Ririru a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i cumpar prietenului meuhee hee?
Vine ziua lui ^^.

Răspuns Câştigător
| madalyna_5232 a răspuns:

Si eu stau cam naspa la capitolul cadouri pentru iubit.pana acum i-am luat de ziua lui un ceas de mana fain de la AVON.de ziua de nume i-am luat o esarfa tot de la AVON si un set de parfum si deodorant nivea.de valentine`s day un parfum Christyan Lacroix si o inimioara micutahappysper ca ti-am dat ceva idei.pa pa:*

4 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Cumpara-il pe asta si nu te va uita nici o data:
http://www.speedheads.de/artikelbilder/2009/Ferrari_458_Italia_1.jpg

| catthshshshs a răspuns:

Un deodorant, un parfum, o jucarie de plus, ceva scris de mana ta...

| Incubus a răspuns:

Iti spun eu:o noapte bestiala.

| Mihaela_9047 a răspuns:

Pai depinde de gusturile lui thinking
daca e pasionat de masini cumparai ceva legat un brelog cu masina lui preferata un prosop ceva
daca e pasionat de chestiile sentimentale cumparai ceva dragut cum ar fi un ursulet sa o mascota cu i love you sau happy birthay etc...
daca e pasionat de chestii simple si la punct iai un bibelou sau ceva dragutwinking
sper ca te-am ajutat :*