| vunk546 a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a prietenului meu, ce cadou/surpriza mi-ati putea propune sa-i fac? :*

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Un panou cu multe poze care sa reflecte amintirile frumoase cu voi doi.

11 răspunsuri:
| Kissmeagain a răspuns:

Un ceas, o bratara de argint, ceva personalizat cu voi doi, o tabachiera, o bricheta gravata...

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring a răspuns:

Parfum bărbătesc, deodorante, creme, brelocuri, brichete, căni /perne personalizate, un Rolex (sau alte ceasuri), lucruri care ştii tu că-l caracterizează.

| gvdgdsgvdgvdgd a răspuns:

Un căăăățel :\

| 42002 a răspuns:

Un parfuma, un ceas, conversi, o bratara cu numele vostru ..etc.

| Vrabiuta11 a răspuns:

Eu iti propun sa ii cumperi un ceas este potrivit indiferent de varsta acestuia.

| Sanda1234 a răspuns:

Fai o petrecere surpriza.Ii va placea la maxim.Ii poti contacta pe parinti lui sa te ajute daca nu te descurci singura.

| BrandNew a răspuns:

Baiat fiind ma multumeam cu un simplu "Te iubesc" dar daca neaparat vrei sa-i faci o surpriza frumos ar fi sa-i faci cadou un lantisor cu initiala ta.big grin