| anonim_4396 a întrebat:

Virginitatea este un tabu?

2 răspunsuri:
| kiss a răspuns:

Pentru unii inca este. personal, consider ca nu ar trebui sa fie tabu.

| Merry24 a răspuns:

Pentru o femeie cinstita virginitatea e o comoara.Sunt rare femeile care gandesc cu capul nu cu pi'da, adica isi incep viata sexuala la o varsta la care unora li se pare un subiect de ras.Eu mi-am inceput viata sexuala la 21 de ani si azi sunt logodita. Poate e un pacat in fata Domnului sa nu fii virgina in fata lui dar eu cred ca El binecuvinteaza femeile care au un singur barbat dar nu si pe cele ce au mai multi barbati.Dar ea nu este un tabu ci o mandrie, sunt lucruri diferite. pooop