| raveicuta a întrebat:

Visez cu ochii deschisi de cateva zile imi tot vin in minte tot felul de "fantezii" cu un baiat cu care nici nu stiu daca exista, in visul meu baiatu asta e perfect asa cum mi-as dori eu, frumos cu muschi, ingrijit sensibil sincer dragastos e perfect mi-as dori macar sa stiu daca exista. Cred ca am luat de la fiecare baiat ce a fost mai bun ce mi-a placut mie si am construit un baiat perfect.
Nu pot sa il scot din minte.
Ajutor?!

6 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Aha, iar acum de fiecare data cand vei fi cu cineva vei gasi cate un defect care te va deranja si ii vei lasa cu speranta ca poate urmatorul va vi printzul vietii tale care nu exista decat in imaginatia ta.
Il poti scoate din cap dar dupa ce te maturizezi.

| SpecialGirl a răspuns:

Esti cool fat`olaughing ...sincer nu stiu cum ai facut chestia asta dar e super.

| pinkystyleツ a răspuns:

Ce marfa cum ai facut? ca vreau si eu sa incerc de ce sa scapi de el lasa ca e binelaughing. Uite cum sa scapi de el fat-i un iubit real de la scoala etc si ai o relatie cu el si asa o sa tii mai mult la asta de la scoala si il vei uita pe ala.Dar totusi cum ai facut ca as vrea sa incerc?hee hee

| Evangeline a răspuns:

Atunci, ce pot spune. visele sunt pe gratis! Pacat ca nu-s reale. Too bad 4u.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija sa nu introduci degetul mai tare sa nu te dezvirginezi.

| raveicuta explică:

Am un iubit real dar ala imaginar e mult mai misto laughing)) ala reala e plictisitor de 1 an ma tot plictisesc