| OchiiDinUmbra a întrebat:

Voi ce ati face daca ati fi baiat si ati afla ca fata cu care ati fost best friends 2 ani e doar o cu*va si prietenia voastra o fost un teatru, ca a vrut doar sa-si bata joc d voi, desi intro vreme erati ca 2 frati? si pe deasupra daca mai sunteti si indragostit de ea?straight face eu sincer am crezut ca e ALEASA straight face.imi este foarte greu sa uit.ma gandesc non stop la ea, la tot ceo fost, la momentele frumoase, analizez totu cap coada.mam saturat! as vrea sa fiu si eu ca baietii aia carora nu le pasa deloc de fetele cu care is:@.si ce ma enerveaza foarte tare e ca am fost avertizat de o gramada de baieti ca fata asta e proasta, curva etc. :@. chiar nu inteleg cum pot exista persoane ca ea.in astia 2 ani ea se tot dadea la mine de parca era topita dupa mine si acum aflu ca nici macar cat o javra nu sunt pentru ea...si cum ma lauda ea, si imi spunea ca sunt cel mai cel si ca is unic si baiatul perfect si etc..thoamne ce lume tampita!:@straight facecrying.cum trec peste? NE MAI SI VEDEM APROAPE IN FIECARE ZI SI IN WEEKEEND STAM MEREU IN ACELASI GRUP

5 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Pur si simplu, uit-o. Existe fete mai bune pe pamant. Gaseste una si pretuieste-o.

Bafta.

| lexzor a răspuns:

Nu plange atata. Nici eu nu m-am bocit atat laughing Incearca sa treci peste. Sunt de 2 ori mai multe fete decat baieti in lumea asta. Stai chil laughing) Bafta

| QAkkyQ a răspuns:

Trist...exista multe fete de genul ei adica curve care sa dau la baieti dar ar trebui sa se dea la tine cu un motiv nu asa pe degeaba.O curva nu incearca asa de mult sa fie placuta daca nu are ceva prin gand ...mai ales pentru 2 ani.straight face Fata ori ii place sa lase fantezii baietilor si sa se gandesca doar la ea ori urmareste ceva cum ar fi sexul pentru a vedea de ce e bun baiatul sau e doar pe interes material.Doar la aceste 2 optiuni ma duce cu gandul povestea ta.
In orice caz pentru astfel de persoane nu trebuie sa suferi.Inteleg ca o cunosti de 2 ani de zile si n-ai cum sa nu ti la ea dar gandeste-te ca daca ai continua sa fi "prieten" cu ea nai face decat ca tristetea sa se mareasca si chiar sa intri intr-o depresie pentru ea.Ea nu te va obliga sa vb cu ea dar te va face sa iti para rau daca o ignori.Tu ar trebui sa treci cu vederea fiecare gest din partea ei.O sa vezi ca daca o sa incerci sa nu te mai gandesti la momentele frumoase petrecute cu ea si daca o sa incerci sa fi indiferent si sa ii arati ca nu esti un prost in 2-3 sapt maxim iti trece tot si o sa regreti k ai avut atata incredere in ea si o sa stai si o sa te gandesi : "ce prost am fost pentru ca ascultam orice imi zicea, aveam incredere in ea sau ii dadeam toata atentia mea..."
Sper sa treaca tot raul din viata ta si sa inveti ca niciodata nu poti avea destula incredere in cineva decat daca vrei sa fi un om trist si sa ai sensatia ca s-a terminat tot si ca esti foarte distrus.Noroc!happy

| Diiisclosure a răspuns:

Cum treci? Greu de spus. Cam acelasi lucru si in cazul meu. Mi-a fost mai usor, dupa ce l-am facut de rahat in toata scoala. Cum? Le-am zis la toate fetele cat ce " curvar " ii, si ce o facut. Pe langa ca imi bateam joc de el non stop. Mi-a trecut mai usor. Iar, la un moment dat, tot o sa te doara. Dar, o sa-ti dai seama la un moment dat, cat de prost ai fost.

Acum. Trebuie sa incerci sa te indragostesti de alta fata. Si daca vrei sa fii un pedofil ca si restul, fi cu o fata doar pentru ca e la moda. Daca nu, indragosteste-te de ea, iubeste-o. Dar inainte, incearca sa stii totul desprea ea. Sa-mi dai detalii. Bafta! :*

| DarkAngel007 a răspuns:

Nu ai ce face asta este realitatea poti doar sa iesi cu alta fata si gata