| Dominicc a întrebat:

Voi ce culoare aveti ochii?
La mine am observat ca se schimba mereu.

Vara ii am caprui-verzi, verzi, in poze ies uneori gri-albastrii, iarna caprui.

ce ochii va plac?

ciudat

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochii mei se schimba o data cu anotimpurile eu normal ii am albastri ca cerul dar toamna se fac gry gry iar iarna se fac verzi dar un verde deschis iar primavara si vara ii am albastry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am ochii albastri spre gri. In cele mai multe poze ies gri deschis :X, cand plang sunt un albastru deschis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai fratilor, care este explicatia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am culoarea ochilor foarte speciala si mai mult mi se spune Marinu stiu ochi de plus, o culoare verzui-albastrui cu pupila neagra f mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall eu am ochi albastrii spre verzii am o culoare deosebita dar afara ai am albastri albastri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i stres si mie mi se inatmpla uneori asta... dar la mine devin din albastri verzi...depinde de anotimp iar al mine si de act de puternika e lumina

| Bubiko a răspuns:

Nu te teme. Si mie m-i se intampla.Eu am ochi caprui si la soare sunt verzi. In poze sunt rosii. laughing Iarna caprui ca tine. Imi plac ochii negri pentru ca eu cand eram mica am ochii negre ca maslinele. Imi ziceau maslina.
Imi plac deci ochii negri si albastri. Funda sad

| Azonos a răspuns:

Si mei mi-se schimba culoare ochilor mai mereu uneori ii am verzi uneori ii am capruii... e si in functie de lumina

| Elypapusik a răspuns:

Ochii mei se schimba in functie de anotimpuri:vara si primavara ii am albastry ca cerul toamna ii am verzi dar un verde deschis si iarna ii am gri gri sincera sa fiu imi plac enorm ochii mei!:X:X:Xkiss