| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre ochii verzi /albastrii/ negri/ caprui?

Va plac ochii mai mari sau mai mici?

Răspuns Câştigător
| Celia_9200 a răspuns:

Mie unul imi plac ochii verzi, dati cu rimel, creion de ala pe la ochi.
Iti fac o privire mai puternika.
Chiar mai rece.

Ochii albastrii dau senzatia de "inocentza", visare.

Ochii negrii sunt blanzi.

Iar cei caprui-banali! Simplii! La orce colt de strada dai de cate unul/una cu ochii din asta "caprui"

Cat despre marime, depinde! Depinde de fata, trasaturi, etc happy
Sioncer totusi mie imi plac mai mult ochii mai mici, nu aia bulbucatzi!

6 răspunsuri:
| REDSQ a răspuns:

Eu ii am caprui, prietena verzi. Imi plac ochii LIMPEZI, nu conteaza culoarea. OCHII SINCERI!

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Paaaaai...imi plac ochii caprui...

in general imi plac ochii mari dar depinde cum e omul si cum ii sta mai bine (unora le sta mai bine cu ochii mari iar altora cu ochii mici!)

| HySpear a răspuns:

Imi plac ochii verzi sau albasti :X
eu ii am verzi-caprui thinking
si marimea...nu stiu, medie tongue happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ii am albastri si foarte mari. dar imi sta bine! Si mi se par ca ochii de felul meu(albastri si mari) sunt cei mai faini la FETE. La BAIETI tot albastri dar mai mici imi plac.big grin

| nega a răspuns:

Pentru mine nu conteaza caracteristicile ochilor unei persoane...conteaza sufletul omului

| ally21 a răspuns:

Maaari albastrii sau verzi=p~si negrii sau caprui sunt frumosi:-x! dar trebuie' sa fie mari=p~.