| AnimeAnnDRa a întrebat:

happy
Voi Ce Culoare Aveti Ochii?
Eu Ii Am Caprui Spre Negru.
Ce Ochi Va Plac?
Mie VERZI :X

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Am ochii caprui. Desi nu prea acord atentie acestui subiect, sa spunem ca imi plac ochii albastri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Auzi, dacă-mi dau cu decolorant în ochi, o să îți plac mai mult? Nu de alta, dar n-am bani de lentile de contact. Și cum ziceai că îți plac șatenele, n-am de ce să îl folosesc pentru păr puppy dog eyes.

| TeoPT a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti stresanta.

17 răspunsuri:
| dyanagabryela a răspuns:

Ii am caprui si imi plac cei albastii.

| Roxxanaaaa a răspuns:

Buna! Si eu am ochii caprui.
Imi plac foarte mult ochii albastri spre albastru transparent, albastru fff deschis. Mor dupa iei.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Pai, ochii mei par caprui, dar sunt intr-un fel diferiti. Ochiul drept e hazel (adica caprui pe langa pupila si restul e un fel de kaki, dar are si putin auriu), si ochiul drept e amber (tot caprui in jurul pupilei, dar restul e un fel de auriu, dar nu e tocmai amber pentru ca are putin verde). Dar ma rog, trebuie sa te uiti atent ca sa observi.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Aaa, si imi plac ochii albastrii.

| GabiArian22 a răspuns:

Verzi si imi plac cei albastri happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am ochi caprui.Imi plac ochii verzi si albastrii :X.

| Anonim0100 a răspuns:

Buna eu iubesc ocii, verzi i ador.
Eu am ochii, negri (i urasc)

| MariaBeatrice a răspuns:

Si eu am ochii caprui spre negru love struck
Nu am o culoare de ochi preferata happy

| Melymonade a răspuns:

Am ochii verzi și îmi plac cei albaștri (aș vrea să-i am albaștri) happy

| tracicus a răspuns:

Albastrii big grin

| 01Snake a răspuns:

Da

| TraficDeViSe a răspuns:

Salut.Eu ii am verzii...Si imi plac cei caprui.:d

| c8cilu a răspuns:

Pai i eu i am caprui.laughing dar prietena mea spune ca am caprui-verzui deschislaughing si imi plac ochi verzi pentru-ca si ea i are tot asa..si o ADOR

| Omega1 a răspuns:

Ochii caprui fura inima oricui.Si eu tot caprui ii am. big grin

| teutzza a răspuns:

Buna!
eu ii am asa:
vara:negrii
iarna:caprui
imi plac ochii albastri si caprui