| Cineva797406016386 a întrebat:

Voi ce fetișuri aveți sau fantezii sexuale?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Sa duc niste persoane in miezul unui reactor nuclear... sa-i las sa simta cum sunt penetrati de radiatii ionizate si altele...

16 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Threesome, cu 2 fete evident.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu te interesează pe tine, tu vezi ti de treaba ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secret.

| Kajun a răspuns:

Să-i bag o ceapa-n gura și să îi miros picioarele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa f.u.t o mama si o fica, da ambele sa arate fizic ca niste surori.

| Octavian81 a răspuns:

3Some or more some. Orgie; sex in lift; sex in scara blocului; sex in parc; sex in padure, pe patura; sex pe masa din bucatarie; sex la serviciu; sex cu sefa. Lista e lunga

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

E... si tu acum blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gemene :***

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Usor ba frustratule ce te ataci asa? mai dai si nefolositor, frustrat sexual care nu ai avut in viata ta o femeie. esti satul de lalaba ca ursul de ghinda.

| Sofer a răspuns:

Eu am multe fantezi.

| Paul754880338 a răspuns:

As vrea sa vad in jurul meu indiferent de sex persoane cu IQ-ul macar normal si situat in capul de sus, nu cel de jos in cazul masculin, iar la genul feminin macar sa inteleaga ca nu pot ramane gravide cu o carioca chiar daca sunt in perioada fertila, adica Mercur retrograd.

| LoveSleep a răspuns (pentru Octavian81):

Ai uitat sex simplu.

| Stochel a răspuns:

Poziția 69 sau sa ejaculez in gura sau pe fata ei sa o sărut după

| Octavian81 a răspuns (pentru LoveSleep):

Sex Simplu fac mereu cand am partenera.

| aumih16 a răspuns:

Oricare! mai putin alea dureroase! nasoale!

| Răducu_Radu_1991 a răspuns:

Mie îmi place să o pup rău în zona decolteului, pe clavicule în zona sternului
2: Îmi place rău să pup și să ling subrațul fetelor (neapărat să fie epilat și fin) îmi place să vin efectiv cu fața la subrațul unei femei, să îi simt mirosul ei, s-o ling rău