| Cineva797406016386 a întrebat:

Voi ce fetișuri aveți sau fantezii sexuale?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Sa duc niste persoane in miezul unui reactor nuclear... sa-i las sa simta cum sunt penetrati de radiatii ionizate si altele...

15 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu te interesează pe tine, tu vezi ti de treaba ta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Usor ba frustratule ce te ataci asa? mai dai si nefolositor, frustrat sexual care nu ai avut in viata ta o femeie. esti satul de lalaba ca ursul de ghinda.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

E... si tu acum blushing

| Frank51 a răspuns:

Threesome, cu 2 fete evident.

| Sofer a răspuns:

Eu am multe fantezi.

| aumih16 a răspuns:

Oricare! mai putin alea dureroase! nasoale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa f.u.t o mama si o fica, da ambele sa arate fizic ca niste surori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gemene :***

| Paul754880338 a răspuns:

As vrea sa vad in jurul meu indiferent de sex persoane cu IQ-ul macar normal si situat in capul de sus, nu cel de jos in cazul masculin, iar la genul feminin macar sa inteleaga ca nu pot ramane gravide cu o carioca chiar daca sunt in perioada fertila, adica Mercur retrograd.

| Octavian81 a răspuns:

3Some or more some. Orgie; sex in lift; sex in scara blocului; sex in parc; sex in padure, pe patura; sex pe masa din bucatarie; sex la serviciu; sex cu sefa. Lista e lunga

| LoveSleep a răspuns (pentru Octavian81):

Ai uitat sex simplu.

| Octavian81 a răspuns (pentru LoveSleep):

Sex Simplu fac mereu cand am partenera.

| Kajun a răspuns:

Să-i bag o ceapa-n gura și să îi miros picioarele.

| Stochel a răspuns:

Poziția 69 sau sa ejaculez in gura sau pe fata ei sa o sărut după