| 0oPo0 a întrebat:

Voi ce iubit/a ati alege? Cu multi bani dar mai prost/a sau destept/desteapta cu putini bani?big grin

Răspuns Câştigător
| nimicaici a răspuns:

Eu nu aleg nimic, ce imi aduce destinul love struck
Il iubesc si sarac, si bogat, mai putin sa fie prostbatting eyelashes
Evident conteaza si putin aspectul fizic day dreaming
Dar mai mult pentru minte conteaza romantismul, vorbele lui, cum ma face el fericita happy
Nu imi pasa ca are putini bani, important e sa aiba ceva in capul lui, si sa fie ce mi-am dorit eu love struck
In viata bani nu aduc fericirea...eu vreau iubire sincera!

Asa...as prefera totusi destept cu putini bani.dar sa il iubesc asta conteaza!

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Destept cu putini bani.
bani putem sai facem si impreuna.

| russyy a răspuns:

Iubesc cine ma iubeste.si ma repsecta are grija da mine ma intelege si e sincer.si simt ca e bine sa stau lng el.nu ma uit la bani, la nimic

| DeeaDeiutza a răspuns:

Eu il aleg pe cel destept deoarece daca e destept putem face impreuna si banii.Ps: Cu banii nu poti cumpara fericirea!

| cevacumva a răspuns:

Pai eu zic ca mai bine unu prost si cu bani,, adica sa aiba si bani si sa fie si prost sa poti sal porti cum vrei tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza e ca cel cu mai multi bani e mai destept
unde ai vazut tu un baiat prost si bogat?
(in afara de romi)

| Anisoara11995 a răspuns:

Eu as alege un baiat destept si cu putini bani...si in genere poate sa fie si fara bani