| anonim_4396 a întrebat:

Destept cu Bani dar Bolnav si Urat?
SAU
Prost fara Bani dar Sanatos si Frumos?

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca sunt deștept cu bani, uritul pica, după cateva operații estetice. Și poate și boala, după tratamente sofisticate.
Dar ce sa faci cu sănătatea și frumusețea dacă ești prost? "Femeia proasta și fără minte e că un inel de aur pus în ritul unui porc", spune sugestiv Biblia.
?

| sierra1 a răspuns:

Nu poți alege chiar așa! totuși dacă se poate, fii Destept cu Bani, Sanatos si Frumos

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciuna, dar mai degraba a doua

| christall a răspuns:

Mai grav e cand e prost cu bani, bolnav si urat.

| aneliram a răspuns:

SAU

| TIM85 a răspuns:

Eu zic ca daca esti sănătos și destept, ai parte de tot ce iti doresti in viatawinking

| anonim_4396 explică (pentru TIM85):

Nu chiar tot.