| IAmTheDesteny a întrebat:

Voi ce parere aveti despre iubire? Imi puteti da niste argumente pro si contra fata de iubire?

2 răspunsuri:
| dorin1995 a răspuns:

Fata sau baiat depinde ce esti crede-ma dupa parerea mea iubirea este o prostie 100% facuta de om mai bine singur decat 2 regreti suferi poate ajungi si sa te omori din chestiaaia care pe care o numesti tu iubire

| cataleya a răspuns:

Iubirea e de neinteles, oarba, dureroasa (depinde), dar te face sa te simti iubita, protejata, in al 9-lea cer happy depinde tu cum o vezi...