| LiviuuuXD a întrebat:

Voi cum v-ati cunoscut?

Răspuns Câştigător
| thelowe a răspuns:

Intuind ca prin,, voi" te referi la partener, o sa iti raspund ca pe facebook am vorbit prima data si dupa aproximativ 3 luni ne-am intalnit si in realitate si avem imediat 6 luni de cand suntem iubiti.acum daca nu te refereai la asta, ignora raspunsul meu.big grin

| LiviuuuXD explică (pentru thelowe):

Exact la asta ma refeream, pacat ca ei nu au inteles intrebarea.

20 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Intamplator

| DNSK a răspuns:

Pe un amarat de site..apoi..in gara la arad.

| LiviuuuXD explică (pentru DNSK):

Eu pe metin2 laughing)

| DNSK a răspuns (pentru LiviuuuXD):

Aia dabig grin

| LiviuuuXD explică (pentru DNSK):

Mda,aveam lvl 83 si am strigat pe chat : Care-i din? si am si primit raspunsul de la o fata laughing dupa 2 luni ne intelegeam bine, de 3 ori ne-am intalnit si...

| DNSK a răspuns (pentru LiviuuuXD):

F tare! f! asa a fost si la minebig grintongue

| Woodenpints91 a răspuns:

La o orgie.

| ReiVaN a răspuns:

4 a 9` 1996.
Atunci m-am cunoscut. Inca sunt prieten cu mine.

| Xtadelo a răspuns:

Inca nu m-am cunoscut.

| DarkBlood32 a răspuns:

În canal.

| AndyLavy a răspuns:

Pe net, pe un site, intr-o duminica la ora 9 si 7 minute seara.
Iar in realitate dupa o luna, intr-o zi de joi la ora 2 fara 10 minute happy

| SmokeyEye a răspuns:

Eram la festivitatea de absolvire a unui prieten.Era si el acolo, pentru un coleg de-al prietenului meu. Era fotograf. Eu eram in multime, si a inceput sa-mi faca poze mie, in loc la cei de pe scena. Apoi a venit la mine si mi-a cerut adresa, sa-mi trimita pozele. Dupa ce mi le-a trimis, ne-am intalnit in parc si ne-am plimbat cu barca. Acolo a fost si primul sarut, iunie, 2009. Si acum doarme in pat, langa mine. Ianuarie, 2013.

| ๖ClaSSic a răspuns:

La scoala laughing

Răspuns utilizator avertizat
| TheBlackEmo a răspuns:

Pe TPU :p, dupa messenger, Facebook, ne-am despartit si împacat de 10 ori pana acum...important e ca înca suntem împreuna! Dragostea ne tine legati!

Răspuns utilizator avertizat
| Julyanne a răspuns:

Printr-un bilet.