| krina07 a întrebat:

Voi cum va dezmierdati persoana iubita?

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Pai in primul rand il sarut pasional si il musc de buzalove struck apoi il imbratisez tare tare tarelove struck ma joc cu limbutza lui si pe urma ii masez barbatia pana se face tare si el gemelove struck apoi usor si lasciv ma aplec si ma pun in genunghi, deschid discret nasturele de la blug, apoi fermoarul si pe urma il iau in guritalove struck

| BlancaFantasma a răspuns:

Sincer n`am iubit momentan, insa iti dau 10 pentru intrebare! imi place cum suna "cum va dezmierdati persoana iubita..."
Cand am avut pr spuneam: inimioarasad, ingeras.sufletel, broscuta. daca as avea acum i`ar placea sa`mi spuna iubi sau pui :X:X asa i`as spune si euhappy

| XxSh0xFirexX a răspuns:

Eu : ceau ce faci pisi
: sti ca esti ingerul meu?
: cea mai frumoasa stea pe pe cer.mai multe
mie imi place sa-mi spuna Motanel