| anonim_4396 a întrebat:

Hey sall, cum va dezmierdati persoana iubita si cum este scrisa in telefonul dvs? Aveti o melodie speciala pentru a doua jumatate?

Răspuns Câştigător
| ααntoo a răspuns:

Heii'
paiithinking
iubii'love struck
motanel'love struck
ingeras'love struck
pissi'love struck
pissu'
squmpii'love struck
bombonica=p~
dulceataa=p~
si.am o mel' care am iubit'o in varalove struck
Alexander Base-Drums
sper ca ti'am fost de foloos':*

3 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Ii spun pe nume, doar in gluma ii mai spun in fel si chip.In telefon este trecut cu numele sau si nu, nu am vreo melodie speciala pentru el.

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

In telefon il am notat UBYTU. Melodia care canta cand ma suna el este Agresiv - Iti multumesc love struck. Il alint: iubi, iubitu, pui, puiut, bebe love struck

| ciresicaSiatat a răspuns:

Cred ca am trecut de perioada cu iubi,pui,pisi,etc,ii zc doar iubitule, il am in tel doar cu numele si da, are o melodie doar pentru a stii cand suna in kz ca uneori nu am chef sa vb si cu alte persoane