| anonim_4396 a întrebat:

Voi mimati orgasmul? Si cum? Latrati? Behaiti?

5 răspunsuri:
| RMihai a răspuns:

Uuuaaaahhh,uuuaaahhhh

| Lavinia218 a răspuns:

Mimarea orgasmului mi se pare cea mai mare tampenie! De ce sa-ti pacalesti iubitul/iubita ca ai avut orgasm, cand poti vorbi cu el/ea despre ce va place, cum ar putea sa va duca in extaz, unde sa va mangaie, in cepoziitii va simtiti mai bine etc. Dupa o discutie cu siguranta vei avea un ORGASM ADEVARAT. Si atunci chiar ca vei "behai" laughing! Acum serios de ce sa mimezi cand poti face ceva pentru a simtii intr-adevar acea senzatie incendiara care te face sa tremuri, nu-ti mai poti controla miscarile corpului, vocea... gemi si tipi de placere!

| eSc a răspuns:

Zici gluma asta:
Intr-o zi doi tarani vor sex...Dar au 5 copii. Mama spune copiilor cand striga tata ursu! Sa treaca sub pat! Asa au facu
Eu au inceput.
Mama:
-Dai Ionele ca ma mananca!(****)
Baiatu de sub pat:
_Dai tata ca o mananca lupu`laughing))

| ciwpix a răspuns:

Ham hamrolling on the floor

| Glamour666 a răspuns:

Wak wakkk waaaaaakkkk rolling on the floorrolling on the floor