| RAY a întrebat:

Voi știați ca erectia de dimineață este egala cu sanatatea inimii? Voi aveti zilnic dimineață? E chiar ceva serios

9 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Cine e satisfacut sexual nu prea are erectii dimineata.

In general, faptul ca poti avea erectii este un semn ca inima este sanatoasa. De ce? Pentru ca depunerile de colesterol diminuneaza capacitatea de erectie.

| Drimmero a răspuns:

Erectia de dimineata inseamna sanatate in general, mai ales daca e una puternica. Zilnic avem mai multe erectii in anumite momente, ar fi o problema daca nu ai avea. Am zilnic, deci din punctul asta de vedere pot sa ma consider sanatos.

| RAY explică (pentru doctorandus):

Eu de cand sunt pe high protein si cardio hard

| Mosotti a răspuns:

Nu am mereu dimineata, am uneori cand sunt excitat si am nevoie de o partida.

| Mopmop a răspuns:

Explicatia logica este ca opreste mictiunea...dar e binevenita oricum:p

| Anonimic a răspuns:

Da, o am în fiecare dimineață. Tu o ai?

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Chiar nu stiam asta!

Răspuns utilizator avertizat
| AlexDulceTeSeduce17 a răspuns:

Da, in fiecare dimineata, da.

(in nōmine Patris et Fīliī et Spīritūs Sānctī)