| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti zilnic ca sa va protejati sanatatea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlinTanase a răspuns:

Sport,mananc anumite alimente pentru proteine, mentin o pozitie corecta la volan, la birous si pe scaun pe langa toate astea evit persoanele toxice si enervante pentru a nu avea probleme cu depresia sau '' inima rea''

1 răspuns:
| AlinMrs a răspuns:

Alimentatie, sport, incerc sa reduc stresul inutil.