| Gorgos_Adrian_1997 a întrebat:

Vorbesc deja cu o fata de mult timp. As dori sa ne intilnit, exista insa o problema.Eu am 1.85 inaltime, pe cind ea are 1.60. Vreau sa va aflu parerea... Are vreo importanta inaltimea sau nu? Diferenta e de 25 cm and that's weird.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cu asemenea ganduri despre ea, deja o relatie adevarata este compromisa. Atunci cand iti place de o fata, diferenta de inaltime nu mai conteaza.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este nicio problema diferenta de inaltime intre doi iubiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt chestii sau "probleme" mai importante ca inaltimea.

| NameHarris a răspuns:

Nu este nici o problema stai linistithappyAsa e la moda sa cresti copiilaughing)

Răspuns utilizator avertizat
| BbyCriss a răspuns:

Eu am avut un prieten care avea 1.85 si eu 1.57. Am fost un an impreuna si niciodata nu a deranjat pe nimeni diferenta inaltimii. happy Daca iti place de ea sincer, care e problema? Nu inteleg de ce faci probleme din astfel de fleacuri.

| alexandra_9234 a răspuns:

Inaltimea nu are absolut nicio importanta. Am o prietena care se iubeste cu un tip de vreo 2 ani si diferenta de inaltime e tot de vrea 25 cm. Daca zici ca o iubesti iubeste-o chiar daca e scunda sau inalta, slaba sau grasa, blonda sau bruneta.