| Ady3835 a întrebat:

Vot+funda la cea mai frumoasa cina romantica! Ce credeti as putea cuceri o fata cu http://www.hopa.ro/poze-haioase/17308/Cina+romantica+la+ olteni?

Răspuns Câştigător
| MyShadow a răspuns:

Nuuuuuuuuu.
Doar nu ai de gand sa faci asta? O cina romantica ar trebui sa aiba lumanari. NU conteaza atat de mult ce pui pe masa ( dar nici mamaliga) si cum arata masa. Pui pe masa ceva alb, nu conteaza, apoi niste lumanari rosii, niste farfuri frumoase, dar nu pune verde a se strica tot laughing BAFTA!

1 răspuns:
| WhiskyandCoke a răspuns:

Depinde daca sunteti prieteni. poate sa o cucereasca daca sunteti prieteni, si i se pare amuzant sau dragut. daca nu ati fost prieteni, mai bine nu happy