| Andru1996 a întrebat:

Vr si eu mesaje de dragoste cel mai frum funda

Răspuns Câştigător
| raisa1993maria a răspuns:

Http://www.woow.ro/prezentari/Dragoste.html Intra aici sunt de-a dreptul superbe:)

4 răspunsuri:
| Andru1996 explică:

Numai ratati p siteul asta...primu ala imi zice un *** si aia a doua a deviat d la subiect total bah numai prosti nu raspundeti frate daca sunteti idioti

| Cretaker a răspuns:

''Trandafirii sunt rosii
Violetele albastre
Esti cumva un inger?
Pentru ca ti-as pune-o''

... oh stai putin...

| Tso a răspuns:

De ce nu incerci sa scrii ceea ce simti tu? E mult mai original si mai plin de sentimente.
Totusi, uite un mesaj de la iubitu'. pentru mine:
"Stii cat de bine ma simt ca esti a mea? Simt ca nu mai am nevoie de alceva sau de altcineva. Esti micuta, scumpa, dragalasa, dar, cel mai important, esti copila mea. Si sunt din ce in ce mai multe momente cand vreau sa te tin in brate si sa iti spun cat de mult te iubesc. Si sa adormim in fiecare seara, botic in botic, ca doi copilasi si sa zambim de fiecare data. Te iubesc. Si aceste doua cuvinte au pentru mine o valoare inestimabila. Si vreau din tot sufletelul meu ca taticul tau sa te lase sa fi a mea pentru totdeauna."

| Tso a răspuns:

E mesaj de dragoste. Dar scrie - i ca abia astepti sa o f***, se va bucura. Pa!