| Joint_4006 a întrebat:

Vreau neaparat sa ma angajez, stiu ca e greu de gasit dar nu cred ca si imposibil. Fac 16 ani in octombrie, am terminat cele 8 clase.Sunt nevoit din cauza problemelor financiare.Ai mei s-au despartit, iar mama se descurca foarte greu. Dati`mi un site unde se fac angajari de genu.Nu ma intereseaza ce fel de munca e grea, usoara vreau sa ajut cu ceva.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ioana_8925 a răspuns:

nu prea gasesti loc de munca pe site-uri mai ales la varsta ta - daca iti place ar fi frumos sa lucrezi la o terasa pe sezon de vara dar trebuie sa cauti tu in orasul unde locuiesti - spalatoriile auto sunt alta solutie, poti sa imparti pliante, sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| Zoya333 a răspuns:

sad imi pare f raw pentru tine. Incearca la vre un magazin de la tine de acolo