| alyna_2132 a întrebat:

Vreau niste mesaje de dragoste. cel mai frumos fundita:X:X:X

Răspuns Câştigător
| IngerIlegal a răspuns:

Dragul meu,
Tu reprezinti pentru mine tot ceea ce imi doresc. Iubirea care s-a infiripat intre noi este atat de frumoasa incat nu stiu daca poate fi exprimata in cuvinte. Nu prea ma pricep la a-mi arata dragostea prin frumusetea cuvintelor, ci prin caracter si sentimente. Si cred ca tu preferi acest lucru. Nimic nu poate fi altceva decat o iubire imensa pe care ti-o port atunci cand te aflii in preajma mea si simt nevoia sa ii spun TE IUBESC!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat