| Ella_6549 a întrebat:

Vreau niste statusuri cu prostii dar in romana... cel mai belea primeste fundoy... scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| FlorinaRuby a răspuns:

Imi bag **** in ele sentimente,ca sunt momente cand nu mai am argumente!:*

doare mai tare ca orice si nu se opreste de.a dracuu! durerea.i facuta sa.ti futaa creierii si sa.ti manance capul`!happy

eu pot sa am lumea intreaga la degetul mic,dar tie tarfo un alt deget iti dedic`!; x

Dacă le dai prea multă atenţie eşti o zdreanţă, ia atitudine fetiţo şi scuipă-i în faţă`!love struck

stapaneste.ti ura si foloseste.ti gura doar atunci cand sugi ****`!; x

nu vorbesc frumos cand imi vine sa-mi bag ****,asta inseamna ca nu pot sa-mi tin ura, poti sa ma urasti nu te condamn, dar cand suntem fata.n fata tot tu imi esti fan>:d<

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pornache ii da m.e lui costache laughing.

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| valentin_4901 a răspuns:

Daca ne vedem o sa afli multe de la mine

| BiuTaaaa a răspuns:

Aя †яεbui să vεzi adεvăяa†εℓε vaℓσrismug. Nù †σa†ε piZdele sεxy Sunt ¢σмσri!winking

Dєѕcιdє σcнιι. ƒa σ мιca aηaℓιza. σ ѕa aƒℓι'ηтя`σ ѕєcυη∂a ca тι`aι daт ρяιєтєηa pentru σ ριz∂a '!