| OrdinaryGirld a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri dar sa fie noi.Nu conteaza de care sunt, numai sa nu fie de dragoste sau de tristete. Dau funditabatting eyelashes scuze d categorie

Răspuns Câştigător
| bybuu13 a răspuns:

DIFERITE :

1. Nu am nevoie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc acum

2. "Cate s'au spus.cate s'au dus.nu' ma mai doare...cu orice zi'n plus...sunt mai sus! restul'. doar vorbe goale!"

3. Poate am aere’n cap.asta e doar problema mea.nu poti sa ma suporti.asta e doar problema ta…nu ma cunosti…nu mai comenta.ai grija d viata ta…nu d a mea

4. Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

5. Ori de cate ori vei fi pusa la incercare, nu uita : Capul sus si zambeste incontinuare

6. Unii nu ma plac si-mi spun ca sunt nesuferita, tocmai din acest motiv in fata lor par increzuta.Eu sunt independenta,imi place tot ce fac, Traiesc clipa la maxim, totu-mi e pe plac.
7. Eå nu se ´ compara cu restul ´. e tot ´ ce åi visat´. Åi 0´ viata normala´!? 0 så ´ti-o deå peste cåp´!

8. Fii atent! Să vezi cum doare, când o să mă vezi nepăsătoare!

9. "●Tin` langa mine;* doar` pe;;] cinee ` iubesc;; x.De restul`; doar` mah :] folosesc`;>`!●"

10. - S-a trezit la realitate. A zis că vrea să se pună pe fapte. : x

11. Desi` par cuminte` imi place` indecent`! cA Eva Kentt`. n`am niciun Sentiment`!

12. Si acasa a ei 0o stiu de fata cuminte’ ca’ joaca binee teatru si pe aman2 ii minte’!

13. Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singura

14. "• Am invatat sa respect • EA respecta doar banii • EU am invatat sa lupt singura • EA e zero fara tati si mami •"

15. Nuu` sunt 0 sfanta dar nici 0 bagaboanta, respect pentru baietii` care stiu` s` pretuiasca 0 fata

16. Au fost momente în care eram gata să renunţ la tot, mi s-a zis că n-o să pot, eh uite-te că încă pot!

17. `...Mi-e sila. Mi-e sila de tot. Lumea in care traiesc ma sufoca, ma scarbeste. Pana si tu, baiatul acela cu ochi blanzi si zambet cald, atat de familiar, ascunzi acea mediocritate si josnicie pe care o gasesti in toti!

18. ♦Nu te supara baiatu meu nu-i nimic de capul taw.Nu vezi cat ai dekzut.Umbli cu ‘FeTe’ care se ***…

19. Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea

20. "Tocmai d` aia 0 s` schimbam foaia, d` unde atat optimism? Nuu` stii ca dup` soare vne ploaia? Sh s` anunta potop, s` nu`ncerci s` schimbi umbrela "

21. Faze din astea sa i le faci lu' mata! : )

22. ღLumea isi da cu parerea des dar nu-mi pasa mie./ Poate sa ploua, sa ninga, sa fulgere, sa tune/ Eu fac doar ce simt, nu fac ce mi se spuneღ]

23. Au fost zile in care fara tine nu puteam sa stau

24. Nu te distruge pentru cineva ce nu te merita.

25. Erai un rau ce imi facea bine

26. Niciodata nu ai inteles cate am facut pentru tine

27. Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

28. Si n-am uitat, cat am plans de fapt, cat am regretat, am realizat ca tot ce-i bine nu tine mereu cu tine, retine, dar nu uita ca intr-un final orice rau e ucis de`un bine!

29. "Am trecut peste tine Nu`ti pune semne de intrebare Nu ma uit iar inapoi, chiar daca pe amandoi ne doare

30. Simpla in cel mai complex mod,Timida cu un TPU fantastic,Energica intr-o lene notorie, Zapacita la cel mai serios mod, Pesimista in cel mai optimist mod posibil.rea, dar totusi buna

31. S`a ales scrum, praf, Lacrimi, strigate, nestire Am ramas doar eu, Tu nu, Sunt doar eu Cu mine."

32. Cine sunt eu să ma pun în calea ta?! În calea fericirii tale dacă ţie`ţi place aşa.

33. Rasul ei copilaresc ti-a ramas in adancu' sufletului. e inocenta, dementa, dulce când vrea. şi ar fi putut fi. doar a ta!

34. Stiu ca ma adori, Ce caut in mintea ta? Oare ce`ar spune prietena ta?

35. • * Mii de voci in capu` meu imi spun :''Heyy! Incearca sa te aduni!''.Si promit din nou, sa nu mai cred in promisiuni!; x *

36. • E prea tarziu sa`mi para rau…Stiu binee!

37. • M'Am Obisnuit Sa Ador O Iubire Care M'A Ucis. •

38. [] E greu cand iti repeti in gand "capu sus trebuie' sa zambesti" [] Si subconstientul iti dicteaza "cand plangi sa nu te mai opresti" []

39. Culoare, soare, parea ca nu-o mai doare.

40. Ei cred ca pot sa ma vada plangand, dar eu stiu sa rad cand imi vine sa plang

41. Cuminte? Timida? Aparentele inseala! Inainte sa ma descrii…vezi sa nu faci vreo gresealawinking

42. vezi tu :-s Momentan nu`mi vine sa privesc in jur`! Pt ca te vad pe tine :-& si imi vine sa injur`!

43. Teoretic: te vreau`. Practic : Ma abtsin`. Metaforic : Ma pis` pe tine!batting eyelashes

44. Nimic nu mai conteaza, acum sunt pe un alt drum.

45. Acum vii iar la mine ca tarfa care ai crezut ca te iubeste te-a inselat.

46. Atâtea fite într-o singura persoana, ma mir ca n-ai explodat de-atâta „ faima „

47. M-am saturat sa am inima franta ...de azi inainte, voi face lucrurile cum le fac baietii. amagesc si parasesc... [ ]

PT.PROSTI :

1. Prea multi prosti pentru o tara asa de mica

2. Se spune ca nu ai cum sa fi mai prost decat in ziua in care te-ai nascut, dar unii sfideaza aceasta lege constant

3. Hai pa Du`te la ea Asa esti tu mai prost si-ai gresit alegerea

4.;;]`Ar trebuí să vezí` adevaratele valori`; d`.că ηu toate >`< *** sexý `/:]` sunt comori`

5. Aste-as file din viata mea ce morti m-ati vorbesti de ea? ai trait in locu meu sau ce **** mea?

6. Cum se schimba unii in curve nici nu-ti vne sa crezi... Nu dau nume va simtiti ***!

7. Lupta pentrucne t iubestee`, baga`tsi pla`n cine`tsi greseste`!

8.; x. plang ιn hohote de ras. day єvєryday. auzι bєy.[!? ]. hey! 'tє`n mortιι tєι.[ ].; x

9. Sa intelegi ca esti prost trebuie sa-ti mearga mintea cat de cat

10. Tarfele sunt tarfe si vor fi pana-or muri!

PRIETENIE :

1. Putem spune ca ne stim dintodeauna! In momentele grele ne-am atins una alteia mana!

2. Formeaza` Numarul` meu` Ori De cate ori vrei Sa` vorbim`. Cheama`ma Sh o sa vin`!

3. Mereu cand iti va fi rau sa te gandesti la bine! Nu uita, ca ma ai de partea ta pe mine! > < *

4. Si orice s-ar intampla...Scumpule te rog nu uita! Eu voi fi langa tine, Cu sau fara voia ta.; x

2 răspunsuri:
| kta1431k a răspuns:

Eu cred ca un status e nou doar daca il scrii din inima,ce simti tu in ziua respectiva, daca tu scrii ce simte altul, ce rost mai are si de unde stii ca este nou sau la folosit persoana respectiva acum 1 an in urma? Iti pots scrie 2 dar doar ca mostra,nu este obligatoriu sa le si folosesti... "Un sarut pentru fiecare fir de par, un sarut pentru fiecare minut petrecut cu tine si inca un sarut pentru a-ti spune ca te iubesc" "Cand bucuria si tristetea devin mari, lumea devine mica si transparenta"

| AliceIDK a răspuns:

Http://ymstatus.com! Gasesti ce vrei!