| nimicaici a întrebat:

Vreau povestile voastre de dragostee! rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Te costa 50 $

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am intalnit numai panarame in viata mea si acum am devenit misogin.

| MajorAsshole a răspuns:

Iti dau 3 la leu. Daca gasesti oferta mai buna, iti dau inapoi de 10 x diferenta. MajorAsshole - pentru o viata mai buna!

| nimicaici explică:

Ahahaha, bv MajorAsshole si tie :*

| LNK a răspuns:

A fost odata... si nu mai e. Captivanta poveste, nu?

| FollowTheLight a răspuns:

Nu prea gasesti pe TPU povesti de dragoste ca in filme, deci stai linistita.Si chiar daca cineva a iubit pe cineva, mai devreme sau mai tarziu, s-a sfarsit!
Daca vrei chiar sa vezi o poveste de dagoste impresionanta, uita-te la filmul "The Notebook"
Stiu ca intrebarea ta nu are nici o legatura cu filmele, dar eu instantaneu cand aud cuvantul la poveste de dragoste adevarata.ma gandesc la filme!straight face

| SeNoRiTta a răspuns:

Mai asteaptarolling on the floor

| monochrome a răspuns:

A fost odata o dragoste maaare si a avut un sfarsit.

| DamonSalvatore_9573 a răspuns:

Ti-am lasat idul la mesaje sa iti zic pe mess