| Eliza_4560 a întrebat:

Vreau si eu cele mai frumoase statusurii de dragostee
Cele mai multe funda

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Sper să îţi placă ceva de aici :
http://www.intelepciune.ro/......te_58.html

pa, pa.

| ZambescSiGata a răspuns:

1. Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

2.Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai Iubeste-ma cand o merit cel mai putin Atunci am nevoie cel mai mult!

3. orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste. dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l dorescwinking

invat sa plang fara lacrimi, sa admir cu maska indiferentei pe chip, sa sufar razand de fericire, am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castiga

Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

uita de tot, uita de lume de sentimente de soapte la ureche fii rece nu le lasa pe ele sa te intunece oh go on

Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga, dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!

There's always that one person, that will always have your heart. love struck

x sa nu crezi ca as putea sa te las...nu te-as parasii niciodata...eu nu ma voi schimba langa tine voi fi pas cu pas sa nu te simti singur vreodata ai toata dragostea love struck

Ca indragostitii la inceput, iti aduci aminte cum era? Inca de cand ne'am cunoscut, loc de cuvinte nu era : x

Undeva, cineva se gandesta la zambetul tau si se bucura de prezanta ta in viata sa. Asa ca atunci cand esti singur, aduti aminte ca cineva undeva, se gandeste la tine

Cine ma-nveseleste, cine ma face sa zambesc? Cine-mi apare-n gand atunci cand ma trezesc? Cine-mi bantuie visele, bineinteles ca tu, Ma-ntrebi daca-am innebunit, Bineinteles ca nu love struck

mi place zambetul tau si chipul tau de copil, Imi place parfumul tau, imi place cum te imbraci Imi place cand razi, cand plangi, cand taci; x

Lucrurile nu se intampla asa deodata, trebuie sa le faci sa se intample de fiecare data

O sa iubesc ce-mi place. O sa uit ceea ce ma doare. Nu o sa iert ceea ce mi se greseste. O sa fiu buna cu cine merita! Si rea cu cine trebuie!

S`a schimbat timpu` S`a schimbat si baiatu` se vede ca nu`ti convine ca se intoarce roata dar sa stii ca de acum inkolo asa va fi Eu imi voi bate joc si tu vei suferi!

Zambeste! chiar daca de fapt lumea ta se prabuseste

De ce ne indragostim, apoi nu mai iubim? Si spunem adio fara sa gandim

detasat fiind de toate pe moment am realizat cine sunt, ce pot sa fac, cred in mine acum mai mult, ma intorc de la capat iau totul de la inceput insa n`am sa merg agale. acum sincer am sa fug!

mi`e foarte bine fara tine!

Absolut tot ce vreau!love struck

Atata timp cat nu incetezi sa urci, treptele nu se vor termina; sub pasii tai care urca, ele se vor inmulti la nesfarsit!

Spune mereu Adevarul, ca sa nu fii nevoit sa tii minte

| Brunetteux a răspuns:

Dragostea incepe cu o gluma si se termina cu un suspin

Daca norii varsa lacrimi si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput

Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc... supara cel ce iubeste... cel iubit isi bate joc

Alfabetul incepe cu litera "a", numaratoarea cu "1", tristetea incepe cu o lacrima, bucuria cu un zambet, iar fericirea mea incepe cu tine

Iti doresc sa mergi pe un drum numit VIATA, sa te impiedici de un ciob numit NORAC, sa cazi intr-o prapastie numita FERICIRE, si ca culegi o floare numita IUBIRE!

Daca vreodata luna nu-ti va fi aproape, daca soarele va disparea, sa stii ca a mai ramas ceva: iubirea mea, care niciodata nu te va lasa

Din tot ceea ce-ti daruieste viata, pastreaza intotdeauna ceea ce iubesti cu adevarat si atunci vei sti ca inseamna fericirea

Cortina uitarii nu va cadea niciodata peste minunatul decor al prieteniei sincere, chiar daca scena a luat sfarsit

In lume sunt 8 minuni... 7 dintre ele le stie toata lumea dar pe a 8-a o stiu doar eu... aceea esti tu iubirea mea

Daca inima te lasa la mine sa te gandesti trimite-mi macar un msg ca sa vad ca ma iubesti

Daca drumul catre tine ar fi asternut cu foc eu as trece printre flacari si n`as regreta deloc

De-as fi apa n-as mai avea nevoie de lacrimi, de-as fi foc n-as mai avea nevoie de caldura, de-ai fi doar al meu n-as mai avea nevoie de nimic

Prin umbra noptii eu incerc sa te privesc in luna, de dormi eu te-am trezit iubit-o sa iti zic noapte buna

Mi te-ai lipit de suflet ca timbrul de scrisoare si nu te pot desprinde caci inima ma doare