| Unsimpluanonim777 a întrebat:

Vreau sa aud cat mai multe povesti de dragoste ratate. Am citit zilele trecute pe aici in comentarii o poveste in care el ( X) a prins-o pe prietena lui (Y) cu, care avea o rel de 4 ani cu altu.
Culmea Ea (Y) traia cu acel barbat de 2 ani si avea si un copil. Ca iesea noaptea, se ducea la el ii facea mancare, avea grija de copil, si lui X ii spunea ca se pune sa doarma. Am ramas ceva gen WoW straight face. Am si eu o relatie de 1 an si am inceput sa fiu mai atent cu respectiva, sa o controlez mai des, etc.
In concluzie daca ai avut timp sa citesti pana aici si ai o astfel de relatie ratata, nu te sfii sa ti-o spui :*

1 răspuns:
| CoquineNoire a răspuns:

Aveau o relatie de 5 ani, pana cand, a prins-o in patul lui, lenjeria lui si pe muzica lui cu cel mai bun prieten.

pe tipa a dat-o afara din casa si pe caine l-a dat la hingheri.