| mary_1284 a întrebat:

Il iubesc si as vrea sa fim din nou impreuna dar nu pot sa uit ce a facut, Nu stiu ce sa fac, ma doare foarte tare cea ce a facut.
M-a mintit tot timpul imi spunea ca se culca si se ducea la petreceri, iesea cu prietenii lui pe afara, daca eu vroiam sa ies cu prietenele mele afara, ma urmarea ma suna tot timpul venea dupa mine ma facea de ras peste tot.
Vorbea cu fetele la telefon, le spunea sa se intalneasca, iar eu daca vorbeam cu un amic la telefon facea crize, m-a maintea tot timpul ca e la munca si el era la gratar, cand am mers la o petrecere si eu am spus ca vreau sa merg acasa, m-a dus pe mine acasa si el s-a intors, nici nu mi-a zis ca se intoarce, nici nu m-a dus pana acasa m-a lasat nu stiu cate strazi de casa,.
de curand am aflat ca el o tot suna pe o fata si ii zicea sa se intalneascca, ca ii place de ea, si o fluiera pe strada.
Acum plange pe la usa mea sa il iert, sa ii mai dau o sansa ca se cuminteste, dar l-am iertat de prea multe ori, si a mai promis ca se schimba si tot la fel a ramas poate chiar ma rau.
Cand ne certam imi spunea ca nu il merit ca s-a purtat prea frumos cu mine si ca ma iubeste cum nimni nu m-a iubit niciodata.
De fiecare data cand gresea venea si incepea sa planga imi aducea flori si cadouri ca sa il iert, si culmea imi mai si striga ce prieten de al tau ti-a mai luat tie asa cadouri cm ti-am lua eu,
Imi place sa cred ca ca m-a iubit si inca ma iubeste, dar nu vrea sa se intamplece s-a intamplat pana acum, daca nu auzeam din gura lui tot ce mi-a marturisit nu as fi crezut si nici panba acum nu pot sa cred ce proasta am fost.
Imi spunea mie s anul il insel ca ma iubeste si el...
Nu stiu ce sa fac cum s ail uit, nu as vrea s ail iert si nu am sa il iert niciodata pentru cea ce a facut dar nu stiu ce sa fac, a fost o relatie de lunga durata in care mi-am pierdut 2 ani din viata stand lanaga un om care ma mintea

5 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

Sa nu il ierti desparta-te definitiv eu pana acum il dadeam dracu si nu mai vroi-am sa stii ca exista. daca tu il ierti el o sa zica in sinea lui iauitate proasta eu fac ce vreau ii i-au aolo o ratarica un buchet de flori si ma iarta si eu lasa ca o i-au de la cap nu e timpul sa pui punct relatie asta nu e relatie el sa iasa si tu nu sa te minta si da-l dracu dor mai sat barbati

| teiube a răspuns:

Nu te lasa calcata in piciora sa iti vada fata de proasta pune punc relatiei nu fii jucaria lui

| Autumnfeelings a răspuns:

Mary orice om merita a doua sansa.Greselile se iarta dar cand o suna pe alta si o fluiera pe strada in timp ce era cu tine, cand te minte non-stop inseamna ca nu mai e nimic intrevoi. Daca el s-ar comporta asa cu cinema drag mie ia-s spune sa duca sa sa o lasa in pace.Decat sa suferi mult timp cu el mai bine fara el.Are balta peste plus ca el nu te merita.

| Annytha a răspuns:

Fii puternica, mai sunt si altii mai buni decat el! Si eu am trecut prin aceeasi chestie ca si tine.doar ca eu am pierdut 4 ani degeaba.M-am despartit acum 3 luni de el.si pot sa iti zic ca l-am uitat! Nu sta dupa el ca nu te merita! Fatzi alte relatie o sa il uiti mai usor! pup

| MaRlEnE_4615 a răspuns:

Draga mary eu cred ca nu face sal ierti chiar daca ai pierdut 2 ani.el daca nu s-a schimbat in tot acest timp nici no sa se mai schimbe, toata viata o sa-ti faca asa, asa ca decit sa regreti toata viata mai bine uita.la mine tot asa a fost dar l-am uitat si acum am o viata fericita alaturi de alt baiat care cu adevarat ma iubeste.cum te iubeste el pe tine daca el un simplu lucru nu poate face pentru tine sa se schimbe.el spune de flori si cadouri dar ce valoare au florile si cadourile daca el nu tine asa cum ar trebui la tine.gindestete foarte bine.astai parerea mea, iar tu fa ce doresti...succese