| FloriFloricaa a întrebat:

Vreau să fac niște comparații între primele momente.
Cum a fost la voi primul sărut, prima dragoste, și primul french kiss (dacă l-ați avut!
La mine prima dragoste a fost pe la 5-6-7 ani, era Batman, Batman, serios! laughing n-o zis doar de amuzament tongue și apoi primul sărut a fost acum câțiva ani, și am avut iubiți, de ultimul m-am despărțit findcă vroia sex, iar altul nu mai vreau, findcă a! Mult de învățat, și am teze, etc. Primul french kiss a fost ieri, când m-am îmbătat, fără să vreau, la ziua unui prieten... acum realizez că păream o crvă stând pe scaun și lăsăm fiecare băiat să mă sărute O.O nu îmi e rău, a trecut o zi, mă simț bine. Dar nu mai beau până la 17-18 ani, am fost cred că....nu știu... distrusă aseară.dar m-am simțit bine, pot spune... N-o să uit niciodată.
Aștept răspunsuri: fundiță pentru răspunsul fără exagerări, dulce și de neuitat, puțin haio dacă se putea, ca mine cu Batman laughing laughing laughing

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Primul sarut?- am avut erectie
prima dragoste?- sex salbatic cu sange pe pat
primul french kiss- foarte ud si aproape am sufocat-o cu limba pe bunaciunea aia mi-am mi-am
imbatat din greseala? nu exista ceva nimeni nu se imbata din greseala si mai ales fara sa vrei, cum vine asa adica te-au fortat sa bei? nu ai vrut tu un pahar de alcoo? eeee te-am prins.
de ce spui ca te simti ca o curva ca ai lasat baietii sa te saurte cand te-ai imbatat? esti la varsta la care trebuie sa experimentezi sa te bucuri, a fost un moment in care v-ati simtit bine.
e nu mai bei pana la 17-18, bag mana in foc ca de rev o sa fi manga si vei dansa pe mese

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Primul sarut a fost minunat langa o padure, parca acuma imi amintesc de primul sarut intr-o zi cu soare cand buzele mele au atins buzele acelei fete, din pacate s-a dus totul ca nu a mai vrut mai mult, prima dragoste n-am avut poate sex

| FloriFloricaa explică:

Zic*

| FloriFloricaa explică:

Parcă e o exagerare, adică na "o zi cu soare când buzele mele au atins..."
No fundă!
Alte răspunsuri?

| FloriFloricaa explică:

Păi am băut un păhărel, findcă erau prietenii mei, să nu mă fac de râs. Apoi am jucat un: ne legăm la ochi și ne dădeau alții (prietenii de acolo) să bem sau să mâncăm ceva fără să știm ce, și mi-ai spu să beau ce e în pahar. Era votka. De la un pahar și votka am amețit puțin, apoi mi-ai mai pus bre în suc. Apoi am devenit buimacă și am început să beau fără să știu

| constanta12345 a răspuns:

Am 16 ani, sunt fata
Primul meu sarut a fost cu putine luni inainte de a face 16. (tocmai acest sarut a fost si french kiss big grin)
El m-a sarutat, eu nu am intreprins nimic, am stat cu buzele intr-un loc, deci nici nu le-am miscat big grinbig grin
Si asa citeva zile la rind, pina m-am dezghetat big grin
Mentionez ca el e primul meu iubit si suntem si acum impreunahappy
Dragoste sau (sex)nu am facut cu el si nici nu ma grabesc delochappy e bine asa