| Gabigabigabi345 a întrebat:

Vreau să fac oral cu prietena mea si ea nu vrea doarece nu vrea sa înghită... cum sa o conving? Sfaturi ceva

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Proastă e ca nu ti-o scurtează.

| corbulalbrosu a răspuns:

Singurul sfat in acest caz este cel de a-i respecta intrutotul dorinta si vointa prietenei tale. Daca simti/doresti ca neaparat sa ejaculezi sperma in gura si ''samanta'' sa fie inghita, te duci si cauti o ''prospatura'' pe centura. Garantat vei gasi una care sa iti satisfaca aceasta fantezie sexuala. Succes!

| alina2k18 a răspuns:

Daca nu ii place nu ai ce face.

| Justme1997 a răspuns:

Iei tu o gura sa ii dovedești ca are gust bun

| CdeMetal a răspuns:

I-o lingi si tu, daca faci treaba bine s-ar putea sa vrea

| Willis a răspuns:

Sfaturi ceva... Un simplu 69 rezolvi. Sau dacă sunteți în scara blocului, pe rând. Tu primul,, ei, până o exciti (nu ar fi rău dacă îi faci și din față, dar o poți întoarce să îi faci și pe la spate), apoi posibil să te întrebe ea dacă vrei să îți facă și ea ție.

| IamJoKeR a răspuns:

Păi faceti fara finalizare in gură si sa nu înghită