| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea nu vrea sa-mi faca sex oral, desi eu ii fac si spune ca ii place.De ce nu vrea? Ce as putea face s-o conving?
(Suntem de 2 ani impreuna)

14 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Poate nu ai sa fi de acord cu ce zic eu dar mai bine lasa-te pagubas, nu pierzi nimic.

| alexutza003 a răspuns:

Chiar daca unei fete ii place sa ii se faca oral asta nu inseamna ca ii place sa ofere oral poate este rusinoasa, sau scarba sau poate nu se simte inca pregatita, vorbeste cu ea spune-i ca tu iti doresti acest lucru si intreab-o de ce nu vrea sa iti ofere acest lucru si incearca sa ai rabdare cu ea pentru ca sexul oral nu este asa de important

| cossmy a răspuns:

Nu'i mai fa nici tu!(desi stiu ca pentru noi baietii e placut si sa facem, nu doar sa primim). O sa vada cum e, probabil o sa te intrebe dc nu'i mai faci si poti sa'i zici: "schimb la schimb. Eu iti fac tie, tu imi faci mie, daca nu, te multumesti doar cu sex simplu". Sau ceva de genu asta. Baftawinking

| Foca a răspuns:

Salut. Stiu cum este am fost si eu lung timp cu o fata dar la fel, si mi-a zis ca ea nu face asa ceva deoarece nu este curva. Deci prea curand nu mai incerca ca o sa se supere. Iti garantez am patit-o si eu happy.
Succes.
Ciao:p

| unnimeni a răspuns:

Mda, frustrant.
Eu zic sa nu ii mai faci nici tu vezi ce atitudine are.
Dar mi se pare un moft sau poate chiar un motiv de cearta...

| cosmin21 a răspuns:

Fraier esti daca tu ii faci si ea nu iti face. nu ii mai face nici tu pana nu vrea nici ea sa iti facawinking

| Vali87 a răspuns:

Mey, nu stiu ce sa iti spun, cum te-au sfatuit si altii, eu zic sa nu o mai "stresezi' cu oralul o perioada. Poate se va razgandi dupa un timp, in nici un caz sa nu o fortezi, nu ar fi nici ok din partea ta si poate decide sa se desparta de tine. Insa nu sunt de acord sa nu ii mai faci tu oral, ii poti face in continuare, incearca sa o exciti cat mai mult si poate poate isi va dori si ea sa iti faca tie, dupa o perioada. Dar dc zici ca sunteti de doi ani impreuna, nu stiu ce sa iti zic.
Oricum Bafta!

| MadnessCaffe a răspuns:

Poate o sa sune stupid ce o sa zic, dar :

Continua tot asa pentru ca va deveni o obisnuinta pentru ea si orice lucru in exces devine dependenta.Va fi dependenta de oral si atunci cand se obisnuieste ii tai firul si sa vezi cum se intoarce roata laughing

| TotulPentruUna a răspuns:

Ba desi imi place sa fac sex oral, sincer eu nu mi-asi lasa prietena sa imi faca mie.

| ringo a răspuns:

Bv ei! Nu o lua in nume de rau dar stie ce vrea. Bv tie ca esti cu ea. Eu am stat cu capul inte picioarele ei o juma' de an si nu pentru ca voiam si eu neaparat sa primesc sex oral ci pentru ca imi placea sa o vad cum se unduieste de placere. Nu i-am zis nici pas pana nu a luat ea decizia. Acuma facem absolut de toate, suntem de 2 ani impreuna si o iubessc mai mult ca oricand. Am discutat asa mai in gluma si ce facem in pat acolo ramane. Niciunuia nu ne pare rau. Faptul ca ea face sex oral nu inseamna ca e o tarfa, ci doar ca are anumite valori morale la care renunta mai greu si eu, nepatinitor fiind, o admir. Sa auzim de bine!

| Kimy_8371 a răspuns:

Pai daca nu vrea e de inteles ca ii se pare scarbos si ca nu-si doreste sa incerce, pai ce sa zic nu prea ai ce face...mai dai si tu cate ubn argument doua zii ca : vreau sa vad si eu cum e, care e senzatia. Iar daca tot nu vrea nu incerca sa o convingi ca mai rau faci, si asta poate duce chiar l-a despartire.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bunahappy
Pai ai putea mai intai sa vorbesti despre astahappy
dai niste sperma pe fata si spune-i sa ti-o freaca supa poate o sa sie ceva.

| lexvy a răspuns:

Thanks

| lexvy a răspuns:

@cossmy.nu cred ca e o solutie.ii place sa-i fac, dar ii e cam indiferent daca ii fac sau nu.nu se oftica daca nu-i fac, sau cel putin nu o arata.ms