| imyourdestiny2 a întrebat:

Vreau sa fiu cu un baiat si el vrea sa fie cu mine dar fosta lui care a facut sex cu el prima data(el mi-a spus ca a fost din interes cu ea, adica doar sa o f... ea era virgina) e mereu prezenta in viata lui, desi el nu mai vrea sa auda de ea ea nul lasa in pace si sufera dupa el, etc.eu am fost impreuna cu el inaintea ei dar nu am facut sex.stiu ca el tine la mine dar cred ca desi fata asta i-a facut viata imposibila (sa laudat ca a facut sex cu el a recunoscut, se imbraca ca o c... e obsedata de el s-a luat chiar si de mine pentru ca nu i convenea ca sunt cu el)cand sunt cu el si e de fata ea, ma cam evita se poarta ciudat si nu stiu de ce poate nu vrea sa o raneasca eu la asta m-am gandit voi ce credeti? dupa ce s-a despartit de ea eu am fost cu el cam 1 luna dar ne-am despartit.acum am fost la niste prieteni invitati si eu si el si ea.eu nu stiam ca ea vine si nici el pentru ca inainte mi-a zis ca vrea sa ne impacam adica sa fim impreuna atunci.si cand a vazut-o nici nu m-a bagat in seama desi zicea ca km intra o sa stea numai cu mine etc. dar mai tarziu neam jucat un joc si toti ne puneau provocare sa ne pupam doar pe buze dar el m-a luat si m-a sarutat.era si ea de fata atunci.ne-am sarutat de mai multe ori in acea zi am stat in brate la el etc.si ea a vazut si a inceput sa planga sa se uite urat la mine vroia sa plece a zis ca se omoara ne injura.etc.faza e ca daca nu era ea si eram doar noi era altfel stiu asta statea numai cu mine asa a fost ea si nu prea ma bagat in seama.eu vreau sa fiu cu el dar cred ca a fost cu mine numai din interes atunci cand am fost la niste prieteni acasa. vreau sa fiu cu el dar nu-mi place ca ea sa se bage mereu intre noi nu mai suport si el nu face nimic sa opreasca asta desi i-am zis ca ma deranjeaza. ea crede ca e mai tare decat mine si nu se compara cu mine pentru ca ea a facut sex cu el prima oara si imi zice si mie chestile astea si numi plac.sa fiu cu el sau nu? nu stiu daca merita el m-a facut sa sufar de multe ori dar il iubesc.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prescurteaza istoria.

| aliybella a răspuns:

Nu... nu il iubesti sincer... lasa-l, o sa-ti fie greu, dar nu o sa-ti mai pese intr-o saptamana, evita-l si nu-l mai crede daca te ia cu vrajeli de genu: te iubesc si cacaturi din astea. nu te iubeste el se foloseste de amandoua, asa ca nu mai fii proasta lui, sa se intoarca la tine numai cand are chef, nul mai baga in seama, nu-i mai permite sa te sarute, pentru ca sincer tu iti bati joc de tine, nu te respecti daca il lasi sa te foloseasca asa. chiar daca il placi sau ai impresia ca il iubesti mai bine lasa-l. si in niciun caz sa nu faci sex cu el. fata cealalta joaca teatru mult, ea accepta sa fie o carpa, tu nu acceptawinking

| alina44 a răspuns:

E o situatie complicata. te inteleg pe tine,ca tii la el si vrei sa fii impreuna cu el,o inteleg si pe ea... esti fata,ca si mine si restul fetelor. tinand cont ca si.a pierdut viriginitatea cu acest baiat,nu ii ramane decat sa incerce sa.l tina langa ea. gandeste`te,daca ai fi in locul ei,ti-ar fi usor sa renunti la el.iar daca mai i\luam in calcul si sentimentele e mai greu... dupa mine,singurul vinovat in povestea asta e el.
de ea a profitat si cred ca asta ar vrea sa faca si cu tine. ai grija,si nu ii fa pe plac. asa sunt toti. vor doar sa profite de pe urma fetelor. ei au doar de castigat. in adolescenta, noi suntem cu capul in nori, si credem ca tot ce zboara se mananca...chiar daca pe moment ne place ce facem,mai tarziu o sa ne afecteze. parerea mea este sa vorbesti cu el,sa il intrebi clar ce are de gand. imi pare rau sa.ti spun,dar eu cred ca o alege pe cealalta fata,pentru ca ii poate oferi ce vrea.dar nu fi trista,tu ai nevoie de un baiat care sa merite sentimentele tale,nu sa fii pentru el o jucarielove struck ai grija de tine,gandeste`te bine de tot la asta. e o situatie delicata. si,app, sa nu`i porti pica celeilalte fete. pune`te in locul el si ai sa vezilove struck pana la urma, nici 1 baiat din lumea intreaca nu merita ca doua fete sa se certe pentru el. te.am pupath:* sper sa iesi cu bine din situatia astalove struck

| ZEU93 a răspuns:

Eu cred ca nu merita, pare genu care umbla doar pe interes happy

| Dollicious a răspuns:

Testeaza-l si vezi daca intr-adevar te iubeste, si daca observi ca te iubeste spune-i cate deranjeaza ce face cand sunteti in preajma ei si daca nu mai bine desparte-te de el si lasa-i in pace sa faca ce vor.iar in privinta ei, arata-i ca greseste cand se crede mai tare decat tine, adica arata-i cu cine se pune si fa-o sa va lase in pace...cel putin eu asta as face(adica bine, nu chiar ca ar iesi cu scandal si multe injuraturi pentru ca sunt o fire mai temperamentalabig grin) funda?batting eyelashes

| Andreea_3136 a răspuns:

Eu zic ca nu merita iubirea ta. Daca chiar il deranja si nu vroia s amai auda de tipa respectiva. avea o discutie serioasa cu ea ii explica cum sta treaba si gata. dar as ael n`a fauct nici un pas, vrea sa se joace la ambele capete. pe tine posibi sa te tina d ebuna(n`ia fauct sex cu el ) si pe tipa doar pentru sex. in spatele tau fii sigura te vorbeste aiurea la ea. si la tine o vorbeste pe e.a. e smecheras tipul, istet. s ejoaca cu aman2. tu daca esti fata desteapta pune piciorul in prag,devin`o indiferenta si evita prezenta lor. aratandu`le ca cica este mai inteligent se retrage,nepicand in plasa lui. el va face orice numai sa faca sex cu tine... Esti mult prea de calitate ca sa decazi la asemenea discutii cu ei. Chiar esti de categoria tipei care injura,etc? nu cred. asa ca arata`le ( tipei : esti mult prea educata si cu foarte inteligenta, iar la tine tipii cad la picioare, nu tipele la ei... ) ( Lui : esti inteligenta, nu te asemenenii cu tipe d egenul care el acorda atentie ) bafta! >big grin

| FeelsLIKEmusique a răspuns:

Baietii in adolescenta au pofta de f****. Noi fetele, pretuim virginitatea si de aceea iti recomand sa fi cu el, dar sa-i explici de ce nu vrei sa o faci si el sa inteleaga!
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi ti-a facut demonstratia de om usuratec"a stat cu aia din interes doar ca s-o f..."ce te face sa crezi ca nu esti urmatoarea de pe lista?

| CARLI a răspuns:

Eu spun ca nu.Pentru ca acea femeie o sa va desparta la un moment dat.Si inca un lucru prima femeie cu care face dragoste(sex)un baiat acea femeie nu se uita niciodata chiar daca s-a culcat din interes cu ea.Asa ca nu indrazni sa-ti distrugi viata. Sper ca te-am ajutat

| papushyka_5572 a răspuns:

Pai cum poti sta cu un tip care face sex cu niste fete din interes...Eu nu zic ca acea fata e vinovata si nu trebuie sa o judeci.Tu daca ai fi in locul ei fix asa ai face deoarece ea s-a lasat pakalita. Uite tu esti in locul ei si sunteti impreuna, v-ati indraostit si el iti propune sa faci sex cu el(sa zicem ca el a facut asta din interes.Bine,o faceti apoi peste vreo 2-4 zile el vine si iti spune:"Chao Bambina, m-am folosit de tine doar pentru a ma f***. Apoi tu ai merge la o zi de nastere, el nestiind ca tu o sa vii.Si vine cu o fata, si apoi va jucati in acel joc si el saruta acea fata in ochii tai si in plus ea se pune senzuala in bratele lui! Ce ai simti atunci? Pai eu nu cred ca mai e folos sa o faci curva, cirpa etc.Eu tin cu ea...De fapt cu amindoua.Cu ea-pentru ca nu a stiut ca e din interes de sex sa iasa cu ea, Cu tine-pentru ca nu merita dragostea ta. Sper sa iti fie de folos!