| INCAUTARE a întrebat:

Vreau sa folosesc titan gel, este o idee buna? Chiar ajuta la creșterea penisului (am 20 de ani)?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti folosi dar nu va creste fara operatie chirurgicala. Nu mai crede toate prostiile.

| corbulalbrosu a răspuns:

Publicitatea desantata si agresiva prin care acea mizerie numita Titan gel, este prezentata ca o substanta ''minune'' cu rezultate miraculoase reprezinta o minciuna sfruntata si desantata a unor excroci ticalosi si nenorociti care exploateaza credulitatea celor care se afla intr-o situatie aparte si sunt si lipsiti de cunostintele medicale necesare, incat sa nu poata fi mintiti si pacaliti/trasi pe sfoara. La fel de mult si de bine te va ajuta si spalarea penisului cu apa chioara si sapun. Multa sanatate!

| Goete a răspuns:

Ajuta la crestere, da.
Ma refer la cresterea veniturilor lor tongue
P.S. Ai grija mare, ca daca te dai cu tital gel pe penis, iti cresc si degetele cu care te dai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Dacă nu ai ce face cu banii...

| Bruno92 a răspuns:

Nu e le face Pola mare la alții care prostesc prosti ca.

| Bozgi200 a răspuns:

Sunt anumite exerciții ce te pot ajuta puțin. Dar dau rezultate in timp.

| Pantagruel a răspuns:

Nu e o idee buna. La fel de bine poti folosi Shower Gel. Acelasi efect.

| AmeliaD a răspuns:

Neah, nu cred ca merge

| PopaCristian a răspuns:

Nu are nicun efect miraculos, de fapt, gelurile stea "minune" nu au nicun efect.