| ßέßέ a întrebat:

Vreau sa ii dau zona. O modalitate mai usoara sa ii spun cunoasteti? big grin

Răspuns Câştigător
| pisicel_5329 a răspuns:

Spune-i direct fara ocolisuri! Gen `Ia-ti o matura si zbori din viata mea! `laughing). Bafta :*!

9 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

laughingInteresant, asa se spune mai nou acum? Sfatul meu e sa te pui in locul lui si sa te gandesti cum ti-ar placea sa ti se spuna.Eu una as prefera sincer, in fata, fara alte minciunele sau prefacatorii pentru ca un om care iubeste si este parasit se poate lega de orice"neclaritate" in speranta ca poate, poate mai merge. Daca esti cinstita si ii spui in fata, stie cum sta treaba si lucrurile sunt cat se poate de clare.Nici-un om nu merita sa fie si parasit si mintit! Asa cred eu, tu stii mai bine!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Pai. Indica-i zona pietonata intr-o zona centrala, leaga-l la ochi si impinge-l cand e semaforul pe rosu.batting eyelashes Sau spune-i adevarul.

| ßέßέ explică:

@ eek. am 5 luni cu el, da nu ii faza ca m-am plictisit ci is multe alte motive la mijloc. stiu ca tine la mine, dar nu pot fi cu cineva doar fiindca tine la mine. stiu, poate is egoista da na.

| ßέßέ explică:

@ tyana. Vreau sa ii dau zona = vreau sa ma despart de el :d

| multimoak a răspuns:

smug De ce nu ii spui ca nu-l mai iubesti si ca nu il mai suporti? Sau fa-l pe el sa renunte la tine! Cearta-te cu el frecvent si spune-i ca nu mai vrei sa fii cu el! O sa plece de buna voie! big grin

| daddu a răspuns:

Asa se zice mai nou? Spune-i ca nu mai vrei sa fiti impreuma si nu vrei sa stai cu el daca nu simpti nimic pentru el. Problema e rezolvata. Succes

| perla a răspuns:

Dai-o si gata!

| eek a răspuns:

Ok.intai gandeste te de ce vrei sa faci chestia asta.si pun pariu ca tu acum gandesti ceva de genul..."da l dracu de bou. ca mai sunt o gramada.am de unde alege."
da nu te ai gandit ca boul ala poate are niste sentimente pentru tine.si poate ca nu i e atat de usor sa te piarda.probabil ca ai stat cu el vreo luna si deja te ai plictisit. ei bine pentru chestia asta exista solutii.mergeti si va distati doar voi doi.la biliard.la piscina.la patinoar.nu stiu incercati un restaurant chinezesc.comandati ceva de acolo. faceti chestii trasnite impreuna.ca sa aveti si subiecte de conversatie.si chestii de facut.sa nu intervina monotonia aia vesnica.prin care trecem cu totii cateodata...
oricum o modalitate usoara sa i dai zona.cum ai zis tu.nu prea exista.mai bine vorbesti cu el deschis pe tema asta.
sper sa ti fi fost de ajutor.gandeste te bine la ce faci.sa nu l faci sa sufere.pentru ca nu merita

| trafikantu a răspuns:

Ce sa-i dai? Presupun ca papucii... Cea mai usoara modalitate(pentru tine), e sa-i spui in fata, ca treaba nu merge si nu mai vrei sa fii cu el, eu ca baiat as aprecia adevarul, decat drumuri pe ocolite sa ma duca tot acolo.